Podziękowania za Kiermasz Rady Rodziców

Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim Państwu, którzy wsparli Kiermasz Rady Rodziców czy to poprzez zrobienie przepięknych, niepowtarzalnych ozdób, wyśmienitych smakowitości, po których zostały tylko okruszki, przekazanie super fajnych voucherów czy też zakup tych rzeczy.

27. 03. 2024 r.

Unsere Briefe - korespondencja w języku niemieckim

W ramach projektu „Wir lernen uns kennen” uczniowie z klasy 7A wymienili się listami z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie.

27. 03. 2024 r.

Tydzień Uważności

Ubiegły tydzień był w klasach 0-3 Tygodniem Uważności.

Wiosenne, pachnące korytarze

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim darczyńcom, dzięki którym na holu głównym naszej szkoły pojawiły się wiosenne i pachnące kwiaty.🌺🌹💐🥀🪻🪻🪻🪻

Galeria zdjęć >

26. 03. 2024 r.

Jak kształtować poczucie odpowiedzialności i wrażliwości przy okazji Świąt Wielkanocnych?

W dniu dzisiejszym w piórnikach i śniadaniówkach uczniów klasy 5c zamieszkały pisankowe maleństwa.

Kółko plastyczne życzy Wesołych Świąt 🐣🥚

Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole Wielkanocny Kiermasz Rady Rodziców.

W klasie 2d

Skarpetkowe zające, szaraki, a przy okazji uśmiechnięte dzieciaki!

Sukces ucznnicy

Nina Płotka uczennica klasy 2d zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zimowa Gdynia w origami”.

Sukces ucznia

Kolejny sukces Filipa Grabowskiego.