Wiosennie i kolorowo w świetlicy

Mimo że za oknem w tym tygodniu pogoda nie sprzyjała, w świetlicy było bardzo wiosennie i kolorowo.

05. 04. 2024 r.

Wiejskie zagrody dzieci z I b

W klasie 2c

Wiosenna radość na parapecie, w sercu i w twórczości plastycznej.

Międzynarodowy Dzień Autyzmu

Najmłodsze dzieci w naszej szkole dowiedziały się co oznacza kolor niebieski: spokój i akceptację 👍.

Projekt Animals

Po omówieniu świata zwierząt uczniowie 4B przedstawili na ten temat swoje projekty.

03. 04. 2024 r.

"Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców"

Uczniowie klas 0 i 1 naszej szkoły zawsze chętnie i licznie brali udział, w tym jedynym w swoim rodzaju konkursie. Mamy nadzieję, że w tym roku również tak będzie.
Prace do dnia 7 maja zbiera Monika Marat s. 29c.

03. 04. 2024 r.

Fotorelacja z odbioru nagrody za wykonanie pisanki

Jeszcze raz z wielką radością informujemy, że kolejny raz nasza pisanka zdobyła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Centrum Riviera!!!

Wielkanocny nastrój

W klasach odbyły się radosne zajęcia.

Wielkanoc w świetlicy

W tym tygodniu wykonaliśmy kilka wiosenno-wielkanocnych prac plastycznych.

Życzenia Wielkanocne od Rady Rodziców

W tym wyjątkowym Wielkanocnym czasie chcielibyśmy Państwu życzyć małego zatrzymania w pędzie życia, ciepłych, radosnych chwil z bliskimi, wiary, nadziei i miłości.