Półkolonie zimowe - grupa Pani Moniki P. i Pani Moniki N.

Tydzień spędzony bardzo aktywnie. Był to tydzień obfitujacy w moc atrakcji m.in. wyjście do Experymentu, spacery, wizytę w McDonald's, warsztaty w Muzeum Marynarki Wojennej oraz Akwarium Gdyńskim, integrację w Strefie Zoltar, warsztaty chemiczne i dotyczące uczuć - przeprowadzone przez prowadzące, wyjście na warsztaty w Ogrodzie Botanicznym Marszewo, ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek, warsztaty robienia pizzy w Bistro Szama, a na sam koniec wyjście do kina na film "Wyfrunięci". A to wszystko przeplecione grami i zabawami integracyjnymi 🙂

Dzieci w laboratorium.

10. 02. 2024 r.

Półkolonie zimowe - grupa Pani Oli i Pani Marzeny

Dzień 1 - Eksperyment i spacer nad morzem. Dzień 2. Gdańsk, zwiedzanie Teatru Wybrzeże i Muzeum Zmysłow🥰. Dzień 3 - GCF kino - Kanak i spacer do U7, a tam 2 godz. gry w kręgle. Dzień 4 - Marszewo,spacer lasem... warsztaty... ognisko i kiełbaski 🥰 i pyszna niespodzianka!!!! Dzień 5 - basen plus pizza:)) oraz konkurs plastyczny z nagrodami:)). Na zakończenie zajęcia komputerowe.
Wspaniale i aktywnie spędzony tydzień.

Dzieci w teatrze.

10. 02. 2024 r.

Zimowe przedstawienie klasy 2c i 2d

Hol szkolny - zimowe przedstawienie.

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >

26. 01. 2024 r.

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Zuzia Ossowska wzięła udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona postać z utworów Marii Konopnickiej". Zuzi szczególnie do gustu przypadł bohater z wiersza "Komedia przy myciu". Trzymamy kciuki Zuziu!!!

Praca dziecka - kot oparty łapkami o płot.

26. 01. 2024 r.

Kosmiczny bal karnawałowy klas młodszych

Z fantastyczną ekipą tancerzy CONGA DANCE!!!! Dziękujemy za super kosmiczny bal i niesamowitą zabawę w rytmie najlepszych w tym karnawale przebojów😊

Hol szkolny - zabawa karnawałowa.

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >       Galeria zdjęć cz. III >

Galeria zdjęć cz. IV >       Galeria zdjęć cz. V >       Galeria zdjęć cz. VI >

25. 01. 2024 r.

"Królowa Śniegu"

Bohaterka baśni "Królowa Śniegu" oczami małych artystów z klasy 2d.

Kartka z zeszytu - narysowana królowa śniegu, zamek, sanie, renifery.

25. 01. 2024 r.

Klasa 2d w sali edukacyjnej "Ognik"

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni przy ul. Władysława IV. To były niezwykle ciekawe i pouczające zajęcia 🔥😊

Grupa dzieci w strojach strażaka, strażak, wozy strazackie.

24. 01. 2024 r.

Babciu, Dziadku dziękuję, że jesteście-dzieci z zerówki ❤️

Filmik >

24. 01. 2024 r.

2b z wizytą w Straży Pożarnej

23.01. odwiedziliśmy Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni.
Celem wycieczki było zapoznanie uczniów ze sprzętem strażackim oraz pracą strażaka.
Dzieci dowiedziały się jakie są zagrożenia i jak ich unikać, jak rozpoznać oznaki pożaru w zamkniętym pomieszczeniu, nauczyły się bezpiecznej ewakuacji.
Uczniowie wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Grupa dzieci w strojach strażaka.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Przygotowana przez klasy 1 ❤️

Czarne tło, kolorowe litery, kolorowe serduszka, kolorowe kwiaty.

Filmik 1>      Filmik 2>

Wesołe pingwinki

Prace uczestników kółka plastycznego.

Praca dziecka - pingwinek na kolorowym tle.