Aktualności
Występ świetliczaków na Festynie "Dzielnica Nasza 100lica"
Dnia 14 czerwca odbył się festyn "Dzielnica Nasza 100lica", na którym naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, śpiewając dwie piosenki "Gdynia" i "Wakacje w Gdyni" autorstwa Pani Agnieszki z biblioteki. Dzieciom akompaniowali absolwenci naszej szkoły Wiktor oraz Iga w towarzystwie Pani Agnieszki. Brawo!
15. 06. 2026 r.
Oczekiwanie na lato
Uwaga, uwaga! W świetlicy weszliśmy w tryb oczekiwania na lato!
Uznaliśmy, że skoro słońce nie przychodzi w pełnej okazałości, to trzeba je przywołać sztuką.
Powstały więc: wakacyjne pejzaże, palmy, lemoniada, kolorowe lody, morze pełne rybek i meduz i wiele innych prac🌴🐠🍦
A jeśli lato dalej będzie udawać, że nas nie słyszy, to wyślemy mu nasze rysunki jako wezwanie do stawienia się natychmiast🙃🌞
12. 06. 2026 r.
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kwiatki na Dzień Matki"
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że jedna z prac wykonanych w ramach zajęć świetlicowych została doceniona w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Kwiatki na Dzień Matki" organizowanym przez SP nr 52 w Gdyni🌺🌹
Nel T. z kl. 3c odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca👏👏👏
Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ na konkurs wpłynęło bardzo wiele pięknych prac.
Basia W. z kl. 1d, Artur T. z kl. 1d, Bartosz S. z kl. 1a oraz Julia Ch. z kl. 2b za udział w konkursie również otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki😀
Serdecznie gratulujemy😀
08. 06. 2026 r.
Życzenia
🌷 Drogie Mamy! 🌷
Z okazji Waszego święta życzymy Wam…
dużo kawy, która nigdy nie stygnie☕️
chwili ciszy, która naprawdę jest ciszą😀
oraz dzieci, które czasem mówią: „Mamo, ja to zrobię!” - i faktycznie to robią!🙃
A do tego dużo uśmiechu, spokoju, radości
i codziennej dumy z Waszych wspaniałych dzieci!🧡
26. 05. 2026 r.