Aktualności

Nasze Mamy

Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, radości i uśmiechu❤️❤️❤️

Galeria zdjęć >

26. 05. 2024 r.

Zmiana terminu Konkursu Talentów

Uwaga!!! Zmiana terminu Konkursu Talentów.
W związku z tym, że 5 czerwca zaplanowane są wyjścia w klasach 3, Konkurs Talentów zostaje przeniesiony na czwartek 6 czerwca na godzinę 13:00.
Serdecznie zapraszamy do zapisów😀

23. 05. 2024 r.

Twórczy tydzień w świetlicy

Miniony tydzień w świetlicy upłynął bardzo miło i twórczo. Z okazji zbliżającego się Dnia Pszczoły wykonaliśmy te piękne owady🐝 Ponadto powstały kolorowe kwiaty, zakładki do książek oraz gąsienice z wytłoczek po jajkach.

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >

17. 05. 2024 r.

W świetlicy nigdy się nie nudzimy

Miniony tydzień w świetlicy obfitował w różnorodne zajęcia. Kontynuowaliśmy zajęcia o Polsce i Unii Europejskiej. Pracowaliśmy z mapą i utrwalaliśmy wiedzę o naszym kraju. Wykonaliśmy również kolorowe zakładki do książek oraz kilka wiosennych prac, między innymi majowe konwalie, słoneczniki i kwiecistą łąkę🌻🌺 Ponadto wykorzystaliśmy ładną pogodę i spędziliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu😀

Galeria zdjęć >

10. 05. 2024 r.

Konkurs Talentów

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 0-III uczęszczające do świetlicy szkolnej do udziału w Konkursie Talentów. Szczegóły na plakacie😃

08. 05. 2024 r.


Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ