Konkurs plastyczny "Jesienne zwierzaki"

Plakat - seledynowe tło, zielone, czerwone i czarne litery, dwie kompozycje z liści.

24. 11. 2022 r.

Rozstrzygnięcie konkursu

W czwartek (10.11) w świetlicy rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Stop agresji i przemocy". Spośród wielu ciekawych i pięknych prac wykonanych przez dzieci Jury wyróżniło plakaty:
Nadii Lewandrowskiej I miejsce
Jagody Krawczyk I miejsce
Zuzanny Wrede II miejsce
Leona Bartocha III miejsce
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie i serdecznie gratulujemy!!!
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Dwie prace dzieci na temat Stop agresji i przemocy.

Galeria zdjęć >

22. 11. 2022 r.

Kotyliony

Z okazji Święta Niepodległości dzieci w świetlicy wykonały piękne kotyliony.

Kolaż zdjęć - czerwone tło, dzieci z przypiętymi kotylionami.

10. 11. 2022 r.

Świetlicowa Nocka Dyniowa cz. I

Były dyniowe kręgle, tor przeszkód, toczenie dyni, rzut do dyni i stały punkt programu nocki: taniec Belgijka.
Tradycyjnie też były skoki przez kozła i tor przeszkód. Świetliczaki chętnie pozowały w foto budce oraz poddawały się malowaniu buziek.
Po zajęciach ruchowych była pyszna pizza i inne smakołyki.
Punktem centralnym nocki było robienie lampionów z dyni.
Dziękujemy bardzo za uczestnictwo i pomoc Wolontariuszek: Małgosi i Mai, których pomoc była nieoceniona 😘
Nad wszystkim czuwał niezastąpiony team: p. Mariusz, p. Iwonka, p. Dorotka i p. Agnieszka.
Zabawa była wspaniała... sami zobaczcie 😍🤩

Noc - na oknie papierowe dynie, na parapecie świecące lampiony z dyni.

Galeria zdjęć cz. I>

Galeria zdjęć cz. II >