Kreatywność uczniów klasy 5C

Rok szkolny dobiega końca 👍💪. Zatem pora podzielić się niesamowitą kreatywnością uczniów klasy 5C.
W prezencie wielkanocnym dzieci otrzymały od wychowawcy klasową maskotkę, której nadały imię Stefanią. Sztuczna inteligencja pomogła w losowym doborze. Każde, chętne dziecko zabierało maskotkę do domu. Musiało zapewnić jej opiekę, atrakcje, uczyć się z nią, odrabiać lekcje, czytać jej. "Misiaki" w swoich pomysłach z dnia na dzień zaskakiwały coraz bardziej. Dla wielu była to niesamowita zabawa i przygoda.
Zapraszam na relację.
Anna Gerber

Galeria zdjęć >

20. 06. 2024 r.

Wycieczka klas 5 i 7B do Biskupina, Gniezna i Poznania

W dniach 17 i 18 czerwca uczniowie klas 5 i 7B uczestniczyli w wycieczce do Biskupina, Gniezna i Poznania. Zgłębiali wiedzę historyczną i geograficzną ważnych dla Polski miast. Zwiedzili osadę w Biskupinie, Katedrę w Gnieźnie, rynek w Poznaniu, farę, Ostrów Tumski, Ogrody edukacji oraz Rogalowe Muzeum. Uczniowie poznawali tradycje i zwyczaje Wielkopolski, pojedyncze zwroty gwary poznańskiej, sekrety pieczenia rogali marcińskich.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów i opiekunów, pań: A. Gerber, K. Wesołowskiej, A. Werner-Tułaza, G. Dułak, K. Reinhardt, M. Baranowskiej.

Galeria zdjęć >

20. 06. 2024 r.

Wyniki konkursu z języka angielskiego The Big Challenge

W konkursie The Big Challenge udział wzięli uczniowie z Polski, Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii - łącznie 500372 uczniów, z Polski 28701. W województwie pomorskim udział wzięło 1167 osób.

17. 06. 2024 r.