Aktualności

Klasa 4a na wycieczce

Klasa 4a wybrała się na wycieczkę, którą rozpoczęła w parku linowym Góra Harców, a zakończyła ogniskiem w stanicy harcerskiej. Takie chwile odpoczynku i integracji są bezcenne.

Galeria zdjęć >

01. 06. 2023 r.

Wyjście klasy 6a do Parku Linowego Adventure Park

Galeria zdjęć >

30. 05. 2023 r.

8a w Adventure Park

W dniu dzisiejszym klasa 8A uczestniczyła w zajęciach paintball w Adventure Park Kolibki. Wojenne emocje w czasie pokojowej rozgrywki dostarczyły uczniom dużo wrażeń. W takim składzie i w tym miejscu młodzież ostatni raz uczestniczyła w zajęciach sportowo - integracyjnych. Będziemy mieć piękne wspomnienia…

29. 05. 2023 r.

DajeMY uśmiech

Klasa 4c przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji dajeMY uśmiech. Uczniowie na zajęciach wychowawczych, dodatkowych pozalekcyjnych oraz pracując w domu wkonywali żółte uśmiechy. Łącznie przygotowali około 1000 minek. Ich prace zostaną przekazane do Fundacji Przytulny Domek.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas wolny.
Pamiętajmy, że czasem nawet małym gestem możemy wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka 🙂

Wykonane przez dzieci żółte plakietki z uśmiechniętymi buźkami.

Galeria zdjęć >

17. 05. 2023 r.

Wyniki Konkursiu Fotograficznego

Serdeczne gratulacje dla dwójki Naszych uczniów, których prace zostały docenione i nagrodzone w Konkursie Fotograficznym "Rady na odpady", organizowanym przez Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki. Wśród uczniów klas VII-VIII z terenu Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa, Kosakowa i Szemudu jury wyróżniło 5 uczestników.
Serdecznie gratulujemy laureatom :)
Szkolny koordynator: Anna Gerber

12. 05. 2023 r.

Prace na konkurs

Prace uczniów do Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Przyroda jest w mieście".
Celem konkursu było: kształtowanie wśród uczniów postaw wrażliwości na piękno przyrody, dostrzeganie bliskości otaczającej nas przyrody, kształtowanie twórczej aktywności uczniów, umiejętności obserwacji i planowanie kadru fotograficznego.
Czekamy na wyniki 🙂
Anna Gerber

Zdjęcie - kwitnąca jabłoń.

Galeria zdjęć >

08. 05. 2023 r.

Lider Lokalnej Ekologii

Uczniowie klas 6 i 7 na lekcjach geografii oraz na kółku prowadzili badania własne stanu zanieczyszczeń powietrza w naszym lokalnym środowisku, w Polsce i na świecie. Korzystając z najnowszych danych, zasobów interaktywnych aktualizujących się w czasie rzeczywistym analizowaliśmy stopień zanieczyszczeń oraz poszczególne jego wskaźniki.
Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach realizacji projektu edukacyjnego Lider Lokalnej Ekologii "Ochrona powietrza w praktyce".
Pamiętajmy, mamy ogromny wpływ na nasze środowisko.
Anna Gerber

Mapa - jakośś powietrza w Polsce.

Galeria zdjęć >

08. 05. 2023 r.

Prace na konkurs

Prace uczniów klas 4-8 przygotowane na Konkurs Fotograficzny "Rady na odpady", organizowany przez Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki.

Galeria zdjęć >

27. 04. 2023 r.


Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ