Klasy 6a i 6c na lodowisku

Klasy 6a i 6c wybrały się dziś do Wejherowa na lodowisko. Świetnie się wszyscy bawili a przy okazji podszkolili swoje łyżwiarskie umiejętnosci 🙂 ❄️⛸️📸

Uczniowie na lodowisku.

Galeria zdjęć >

20. 02. 2024 r.

Walentynki w VIb

Dziękujemy rodzicom i uczniom za słodki poczęstunek. To był bardzo miły dzień.

Żółte róże, talerz z faworkami, talerz z pączkami, talerz z czekoladowymi ciastkami, czerwone lizaki w kształcie serc.

Talerz z faworkami, talerz z pączkami, talerz z czekoladowymi ciastkami, czerwone lizaki w kształcie serc, papierowe czerwone serca.

15. 02. 2024 r.

Międzyszkolny Konkurs "A MOŻE ZOSTANIESZ...?"

Serdecznie zapraszam uczniów klas 7-8 gdyńskich szkół podstawowych do udziału w konkursie. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i wykonania pięknych prac, które posłużą wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem zawodu.
Sylwia Hoeft-Żałobowska
Szkolny doradca zawodowy

Plakat - żółto - zielone tło, białe i czerwone litery, grafika: chłopiec z megafonem, dwa megafony.

14. 02. 2024 r.

Dobry przykład

Dwie przemiłe uczennice naszej szkoły przechadzają się dziś korytarzami i... rozdają komplementy! Własnoręcznie napisane i zapakowane w piękne skrzyneczki. Jak niewiele trzeba, aby sprawić komuś przyjemność. Dziękujemy i bierzmy z nich przykład.

Sala lekcyjna - dwie dziewczynki, nauczyciel.

13. 02. 2024 r.

Eko awatary voki "Na tropie czystej wody"

26. 01. 2024 r.