Dobro powraca ❤

Wiktoria Konrad i Michał Kamiński z 7a - świąteczna zbiórka żywności Lidl.

Sklep - dwie dziewczyny i chłopiec obok pojemnika z zebraną żywnoscią.

Sklep - dziewczyna i chłopiec obok pojemnika z zebraną żywnoscią.

29. 11. 2022 r.

Szkolenie z podstaw strzelectwa

Dnia 28 listopada uczniowie klasy 8A uczestniczyli w zajęciach strzeleckich w Kosakowskim Klubie Sportowym „Neptun”. Młodzież strzelała z broni pneumatycznej i laserowej. Sprawdzała swoją celność i refleks pod czujnym okiem instruktorów.

Strzelnica - 3 dziewczynki strzelające z wiatrówek, instruktor.

Zareklamuj Polskę

Nasza szkoła w miesiącu listopadzie wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji "Zareklamuj Polskę". Uczniowie przygotowali plakaty oraz udekorowali sale i szkolne korytarze. Czekamy na certyfikat :)
Szkolny koordynator: Anna Gerber

Plakat - szare tło, biało-czerwony kontur Polski, czarne i czerwone litery.

Dzień Czystego Powietrza

Przez ostatnie tygodnie uczniowie klasy 4C, 7B oraz uczestnicy kółka geograficznego zgłębiali swoją wiedzę dotyczącą "Ochrony powietrza w praktyce". Zadnie były realizowane w ramach projektu edukacyjnego "Lider Lokalnej Ekologii". Efektem naszej długotrwałej pracy były stworzone przez uczniów przestrzenne eko kominy. W tym dniu bardzo duża grupa społeczności szkolnej zaangażowała się w nasza akcję. Przyszli do szkoły w białych elementach odzieży.
Wspaniałe eko arcydzieła można podziwiać na głównym holu oraz gazetkach ściennych.
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich eko sprzymierzeńców składają organizatorzy: Anna Gerber i Ewa Mejer.

Hol szkolny - grupa uczniów ubranych na biało.

4 c i ich pluszowe misie

Hol szkolny - grupa uczniów ze swoimi misiami.

27. 11. 2022 r.

Noc w szkole

W nocy z piątku na sobotę klasą 5a wraz z 5c wzięły udział w tradycyjnej już "Nocy w szkole"🙂 Były wspólne zabawy, tańce, gry planszowe, karaoke, zabawa w chowanego, pizza i inne przekąski a wszystko w fantastyjnych piżamach:) Bo jak wiedzą ci, którzy w którejś z Nocek brali udział - szkoła nocą wygląda zupełnie inaczej, niż w dzień :) i można w niej naprawdę świetnie spędzać czas 🙂

Sala lekcyjna - grupa dzieci na podłodze przygotowująca się do snu.

26. 11. 2022 r.