Zakończenie roku szkolnego w klasach starszych

Szkolny poczet sztandarowy.

24. 06. 2022 r.

Zakończenie edukacji w SP 31 - klasa 8A

Z okazji zakończenia edukacji w SP 31 uczniowie klasy 8A wraz z wychowawcą p. A. Gerber przygotowali w ramach wspaniałych wspomnień i podziękowań prezentację multimedialną. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Prezentacja >

Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji, naszych nauczycieli i innych pracowników szkoły.
Zabierzmy ze sobą tylko te najwspanialsze wspomnienia.
Miłych i udanych wakacji 🙂

24. 06. 2022 r.

Klasy 4 na biwaku

Zapraszamy do fotograficznej relacji z dwudniowego biwaku klas 4 w Łapinie 🙂 Oj, działo się:) Cudowny wyjazd na koniec roku szkolnego 2021/2022🤩 Szczególne brawa dla uczestników - naszych kochanych Czwartaków za super zachowanie, współpracę i aktywne działanie w grupach:)
Wyjazdy bez telefonów komórkowych polecamy wszystkim:)

Jezioro, jasne chmury na niebie, grupa dzieci na pontonie.

23. 06. 2022 r.

Innowacja z języka niemieckiego

Jak zapytać po niemiecku o drogę i ją wskazać? Tego dowiesz się z kolejnej inscenizacji przygotowanej przez uczniów klasy 8C:) - Wegbeschreibung ("In der Schule" und "Auf der Straße").
Zapraszamy do obejrzenia.

20. 06. 2022 r.

Konkurs The Big Challenge

Dla 31 uczestniķów międzynarodowego konkursu z języka angielskiego "The Big Challenge" przyszly dyplomy i nagrody w zależności od zdobytych punktów.
Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie za rok.

15. 06. 2022 r.

7D w Adventure Park

Trudno opisać emocje jakie towarzyszyły dziś klasie 7d, zdjęcia też nie pokazują wszystkiego. Radość z bycia razem, wspólne pokonywanie zadań, wcielenie się w rolę tarzana, przejście przez błoto, zjazd tyrolką i ognisko, a wszystko po to, aby budować więzi i relacje oparte na zaufaniu. Bezcenna integracja.
7d dziękuje wychowawczyni Pani Iwonce oraz Pani Bożence za wspólny wyjazd❤

Ognisko, grupa dzieci.

10. 06. 2022 r.

Prace na konkurs

Prace uczniów klas 4-8 biorące udział w ogólnopolskim konkursie "Z każdej strony pszczoły potrzebują naszej ochrony". Czekamy na werdykt jury.

Białe tło, pszczoła.

07. 06. 2022 r.