Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, to dzień łączenia, współpracy i tworzenia. To także świetny dzień na promowanie autoekspresji. Podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych obchodziliśmy Tydzień Dnia Kropki tworząc kropkowe prace plastyczne. Najpierw poznaliśmy historię dziewczynki o imieniu Vashti, która stała się dla nas inspiracją i zachęciła do kreatywności i pewności siebie.

Zapraszamy do galerii zdjęć naszych prac i obejrzenia filmiku, który opowiada o troskliwej nauczycielce, która zachęca uczennicę o imieniu Vashti, by uwierzyła w siebie. Vashti nie potrafiła rysować, więc po prostu zrobiła jedną kropkę na kartce papieru. Ta mała kropka była dopiero początkiem drogi samopoznania Vashti….

The Dot - Kropka >

Galeria zdjęć >

15. 09. 2021 r.