Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Konkurs Ortograficzny

23 listopada br. w naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny. Z konkursowym dyktandem zmierzyli się uczniowie i uczennice klas IV – VI. Zwyciężczyniami ortograficznych potyczek, uzyskując tytuł Mistrzyń Ortografii, zostały uczennice: Julia Bemke z klasy IV C i Patrycja Engler z klasy VI B.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25. 11. 2022 r.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - metody aktywizujące

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne prowadzone są z wykorzystaniem metod aktywizujących. Najczęściej stosowane techniki to burza mózgów, wizualizacja, mapy myśli, dyskusja, gry i zabawy dydaktyczne. Te ostatnie formy pracy najbardziej lubiane przez uczniów i uczennice. Podczas ostatnich zajęciach rozwijaliśmy wyobraźnię i kreatywne myślenie układając tangramy. Serca uczniów i uczennic zdobyła angażująca i dynamiczna gra matematyczna Brainbox.
Zapraszamy do galerii zdjęć 😊

Sala lekcyjna - uczniowie siedzący w ławkach, na których leżą piórniki.

Galeria zdjęć >

03. 11. 2022 r.