Wolontariusz

Wolontariuszy z naszej szkoły można spotkać wszędzie 😊
Krzysztof z klasy 8c dzielnie wspierał biegaczy podczas cotygodniowych Parkrun Gdynia 🙂

Chłopiec w kamizelce odblaskowej, w tle drzewa Kobieta w fioletowym stoju do biegania, chłopiec i kobieta w kamizelkach odblaskowych.

19. 04. 2022 r.

Pola Nadziei na Pomorzu

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Pola Nadziei na Pomorzu" zorganizowany przez Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni.
Wolontariusze aktywnie zbierali datki w Parku Kilońskim, podczas zebrań z rodzicami oraz 8 kwietnia podczas przerw szkolnych.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom, nauczycielom oraz rodzicom, którzy wspomogli hospicjum w Gdyni.

Grupa uczniów na schodach, w żółtych bluzkach, żółte żonkile, dwie nauczycielki.

Galeria zdjęć >

12. 04. 2022 r.

Podziękowanie dla wolontariuszy

Brawa dla naszych WOLONTARIUSZY!!!!
Pomimo tak trudnych warunków atmosferycznych, tak dzielnie i aktywnie uczestniczyli w akcji WOŚP :)

03. 03. 2022 r.

Spotkanie w Gdyńskim Centrum Wolontariatu

Uczniowie SP 31 w wolnej chwili od nauki wzięli udział w szlachetnej, świątecznej akcji. Serdecznie dziękujemy organizatorom za spotkanie.

Uczniowie wykonują podarki dla seniorów.

Galeria zdjęć >

03. 12. 2021 r.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30 stycznia 2022 r. po raz trzydziesty „zagra” Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zostań wolontariuszem. Zarejestruj się, a potem „graj” w Orkiestrze…

Ostatnie wolne miejsca, aby zostać wolontariuszką lub wolontariuszem.

Gdynia dla orkiestry

Logo 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej