Zbiórka na rzecz osoby w potrzebie !!!

Szkolny Wolontariat zaprasza do zbiórki środków czystości do 16. 10. 2020 r.

07. 10. 2020 r.

Zbiórka na rzecz Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni

W dniach zebrań dla rodziców tj. od 14 do 17 września wolontariusze z naszej szkoły oczekiwali na otwarte i hojne serca rodziców - nabywców hospicyjnych kalendarzy. I nie zawiedli się. Udało nam się rozprowadzić niemal wszystkie kalendarze. Bardzo dziękujemy Państwu za wsparcie tego wspaniałego dzieła. Dziękujemy wolontariuszom, którzy trwali na stanowisku mimo całego dnia spędzonego wcześniej na szkolnych zajęciach - opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu i hospicyjny koordynator wolontariatu.

28. 09. 2020 r.

Wspieramy gdyńskie domy hospicyjne

W dniach 14 - 17 września, w czasie zebrań z Rodzicami, będzie możliwość zakupu pięknych hospicyjnych kalendarzy na rok 2021. Motywem przewodnim fotografii w kalendarzu są ptaki. Fundusze uzyskane ze sprzedaży zasilą budżet gdyńskich hospicjów. Wolontariusze, uczniowie naszej szkoły, będą oczekiwać na Państwa otwarte i hojne serca na korytarzu szkolnym, przy wejściu do szkoły.
Zapraszamy do zakupu kalendarzy i wsparcia hospicjów.

10. 09. 2020 r.