Czytelnicy roku

Na koniec tego roku szkolnego mamy dobre wiadomości. Najwięcej książek wypożyczyli uczniowie z klasy I a. Brawo!
W tym roku przyznano aż 3 tytuły Czytelnika Roku. Gratulacje dla Melanii, Anastasii i Janka.
Życzymy zaczytanych wakacji.

14. 06. 2024 r.

Czytelniczka maja

Gratulujemy Ani B. z Ia, która zdobyła tytuł najlepszej Czytelniczki w maju 2024.

14. 06. 2024 r.

Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Wczoraj odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom i finalistom Wielkiego Maratony Czytelniczego.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.
Nagrody dla uczniów, którzy nie mogli wziąć udziału w gali czekają w bibliotece szkolnej.

12. 06. 2024 r.

Lekcja biblioteczna

W poprzednim tygodniu wszystkie klasy pierwsze wzięły udział w lekcji bibliotecznej "W rodzinie siła". Zapoznały się wstępnie z książką, uwielbianej przez młodszych czytelników pisarki - pani Justyny Bednarek pt. "Wnuczka Antykwariusza".
W ramach ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Mała książka, wielki człowiek" każdy pierwszak otrzymał wspomnianą książkę w prezencie. Życzymy pierwszakom i ich rodzinom miłego czasu podczas wspólnego czytania.

05. 06. 2024 r.

Czytelniczka miesiąca

Niezmiernie miło nam ogłosić, że najwięcej książek w kwietniu wypożyczyła Nikola G. z klasy I c.
Gratulujemy i zapraszamy po ciekawe lektury📚📚

Plakat - białe tło, ramka z zielonych liści i czerwonych kulek, czerwone i czarne napisy, zdjęcie chłopca, grafika: stos książek przewiązanych czerwoną wstążką, zielona żaba.

08. 05. 2024 r.