Jesienna herbatka dla babci i dziadka

Biblioteka szkolna przypomina o trwającej zbiórce dla seniorów.

Plakat - żółte tło, czarne litery, grafika: filiżanka z herbatą, jesienne liście.

28. 11. 2022 r.

0A w bibliotece

Z okazji Dnia Pluszowego Misia bibliotekę szkolną odwiedziło dziś wielu uczniów ze swoimi pluszakami. Klasa 0 a zagościła u nas trochę dłużej i wysłuchała bajki o przygodach misia Brumm, który pewnych rzeczy nie rozumiał.

25. 11. 2022 r.

Książki o misiach

Z okazji Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zachęca do wypożyczania książek o misiach.

Okładka książki - zielone tło, czarne, zielone, białe litery, grafika - miś w szaliku obejmujący wielką kulę śniegu.

Galeria zdjęć >

25. 11. 2022 r.

Nowości w bibliotece

Z funduszy zebranych podczas kiermaszu używanej książki, część środków przekazałyśmy na schronisko dla zwierząt "Ciapkowo". Za pozostałą kwotę zakupiłyśmy nowe książki - komiksy, które cieszą się dużym zainteresowaniem, pisaki oraz klocki - aby miło spędzać czas w czytelni.
Zapraszamy.

Plakat - niebieskie tło, białe napisy napisy, zdjęcia dzieci w bibliotece, gyplom, zdjęcia okładek książek, gry i kredek.

10. 11. 2022 r.

Goście w bibliotece

W ostatnim czasie bibliotekę szkolną odwiedzili mili goście - uczniowie klas zerowych. Podczas wizyty poznali się z niezwykłym Panem Kuleczką i jego podopiecznymi: kaczką Katastrofą, psem Pypciem i muchą Bzyk-Bzyk.
Książki o Panu Kuleczce polecają się do czytania.
Zapraszamy📖📚📖😍

Plakat - niebieskie tło, białe napisy napisy, zdjęcia dzieci w bibliotece, zdjęcia okładki książki Pan Kuleczka.

08. 11. 2022 r.

Jesienna herbatka dla babci i dziadka

Plakat - szare tło, czarne i białe napisy napisy, jasnopomarańczowa filiżanka, kolorowe liście klonu, mała dynia.

07. 11. 2022 r.