Czytelnik semestru

102 wypożyczone książki od września do stycznia! Nasz rekordzista to Janek z klasy III d.
Gratulujemy zdobycia tytułu: Czytelnika semestru!

Plakat - białe tło, czerwone, czarne i zielone napisy, grafika: stosy książek, tarcza szkolna, zielona żabka, otwarta książka; zdjęcie chłopca.

15. 02. 2024 r.

Czytelnik stycznia

W styczniu najwięcej książek wypożyczyła Maria z kl. Ia. Gratulujemy zdobycia tytułu Czytelnika miesiąca.

Plakat - białe tło, fuksjowe, czarne i niebieskie litery, grafika: otwarte książki, drzewa, dzieci.

13. 02. 2024 r.

Konkurs Wiedzy o Gdyni

17 stycznia uczniowie naszej szkoły: Hania, Ula, Adam i Kuba wzięli udział w Półfinale Konkursu Wiedzy o Gdyni. Z pytaniami o naszym mieście zmierzyło się 119 uczniów 70 uczniów ze szkół podstawowych i 49 ze szkół ponadpodstawowych.
Czekamy na wyniki :)

Kolaż zdjęć.

22. 01. 2024 r.

Przeprowadzka

Plakat - beżowe tło, brązowe napisy napisy, grafika: kobieta trzymająca stos książek.

16. 01. 2024 r.

Czytelnik miesiąca

Najaktywniejszym czytelnikiem w grudniu był uczeń klasy IIId - Janek.
Gratulujemy!
Wszystkim czytelnikom życzymy równie dobrych wyników czytelniczych w roku 2024 r.
Zapraszamy do biblioteki!

Plakat - białe tło, ramka z zielonych liści i czerwonych kulek, czerwone i czarne napisy, zdjęcie chłopca, grafika: stos książek przewiązanych czerwoną wstążką, zielona żaba.

05. 01. 2024 r.