Życzenia od biblioteki szkolnej

24. 06. 2022 r.

Zakończenie roku szkolnego w bibliotece szkolne

Wszystkim uczniom dziękujemy za pamięć. Szczególnie klasom II B, III A i III C.

24. 06. 2022 r.

Niespodzianka na koniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego i taka niespodzianka! Dzięki Fundacji Świętego Mikołaja otrzymaliśmy kilkadziesiąt nowiutkich książek w języku ukraińskim. Zapraszamy do wypożyczania we wrześniu.

Wycieczka do biblioteki

W ramach projektu realizowanego w bibliotece szkolnej, uczniowie wszystkich klas trzecich odwiedzili w ostatnim czasie pobliską bibliotekę publiczną. Mieli okazję zwiedzić nowe wnętrza, zapoznać się z zasadami wypożyczania księgozbioru oraz działaniem internetowego katalogu bibliotecznego.
Zachęcamy rodziców do odwiedzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni wraz pociechami, a w szczególności do sąsiadującej z naszą szkołą Fili nr 6 przy ul. Chylońskiej 327.

Biblioteka - regały z książkami, grupa dzieci.

Galeria zdjęć >

23. 05. 2022 r.

Szkolny Konkurs Recytatorski

We wtorek odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas drugich "Pora na Jana Brzechwę, pora na Juliana Tuwima". Uczniowie wspaniale recytowali wiersze klasyków poezji dziecięcej. Zabawa była przednia.

Hol szkolny, grupa uczniów, nauczycielki.

Galeria zdjęć >

18. 05. 2022 r.