Finał Wielkiego Maratonu Czytelniczego

14 czerwca odbyła się uroczysta gala kończąca ogólnopolski konkurs "Wielki Maraton Czytelniczy 2021/2022".
Miło nam przypomnieć, że w naszej szkole w trzech kategoriach wiekowych mamy: 5 laureatów, 1 finalistę oraz 1 wyróżnionego uczestnika.
Pola, Piotr, Kamil, Paulina, Jakub, Natalia i Stanisław gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

20. 06. 2022 r.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Wielki Maraton Czytelniczy"

W poniedziałek wieczorem nadeszły długo wyczekiwane wyniki tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Wielki Maraton Czytelniczy". Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wśród uczniów naszej szkoły 5 osób zdobyło tytuł laureata, 1 osoba tytuł finalisty i 1 osoba zdobyła wyróżnienie. Sukces jest tym większy, że we wszystkich kategoriach wiekowych brało udział ponad 8 tysięcy uczniów z całej Polski.

Plakat - niebiesko-zielone tło, białe i żólte napisy, grafika - dziewczynka oparta o ksiązki.

Plakat - jasnoniebiesko tło, ciemnoniebieskie i fuksjowe napisy, grafika - otwarta książka.

Plakat - żółte tło, niebieskie napisy, grafika - mężczyzna i kobieta z książkamiw dłoniach.

18. 03. 2022 r.

Lektury na miesiąc marzec

Plakat - zielone tło, czarne, czerwone i białe napisy, okładki książek

15. 03. 2022 r.

Lektury na luty

Plakat - niebieskie tło, czarne, czerwone i białe napisy, okładki książek

01. 02. 2022 r.

Lektury na styczeń

Plakat - Lektury na styczeń klasy II - III

Plakat - Lektury na styczeń klasy IV - VI

Plakat - Lektury na styczeń klasy VII - VIII

20. 01. 2022 r.

Lektury na grudzień

07. 12. 2021 r.

Lektury na listopad

Lektury na listopad Tablica, na górze napis Biblioteka, pod nim napis Wielki Maraton Czytelniczy, niżej napis Konkurs. Z lewej strony napisu leżąca dziewczyna z książką, z prawej żabka. Pod napisami 3 drzewa z kolorowymi listkami. Przy środkowym siedząca dziewczyna z książką.

18. 11. 2021 r.

Lektury na październik