Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w klasach młodszych rozpoczął się 1 czerwca. Były lody, pizza, gry i zabawy, spacery, zajęcia w terenie i wyjście do kina, upominki i słodkości.
Niespodziankę przygotowała też szkolna stołówka. Radości nie było końca.

Grupa dzieci siedząca na trawie.

Galeria zdjęć cz. I >         Galeria zdjęć cz. II >         Galeria zdjęć cz. III >

26. 05. 2023 r.

Prace plastyczne klasy IIIC

Świat widziany z góry z samolotu i drona oraz praca plastyczna pt. Dziecięce marzenia w wykonaniu III C.

01. 06. 2023 r.

Grupy Zerowe w ZOO

Galeria zdjęć >

01. 06. 2023 r.

Uroczysta gala rozdania nagród Konkursu Plastycznego "Gdynia oczami najmłodszych mieszkańców"

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 48 w Gdyni klasy 0-III za organizację tak pięknego i niesamowitego wydarzenia.
Występy uczniów klas młodszych, spektakl koła teatralnego oraz śpiew Zuzanny zauroczyły wszystkich uczestników konkursu, a brawa brzmiały bardzo długo i prosiły o bis.
Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły SP 31 co roku chętnie biorą udział w tym jedynym, niepowtarzanym i wyjątkowym konkursie.
Gratulujemy Wszystkim!!!! Pozdrawiamy nauczycieli/organizatorów konkursu z zaprzyjaźnionej szkoły SP 48.

Galeria zdjęć >

30. 05. 2023 r.

Warsztaty nowoczesnego pasażera w klasach młodszych

Galeria zdjęć cz. I >         Galeria zdjęć cz. II >