Jesiennie, kolorowo i wesoło w 0a i 0b.

Więcej zdjęć na FB szkolnym.

10. 10. 2020 r.

Klasa I C w bibliotece szkolnej

W środę 07. 10. klasa I c odwiedziła bibliotekę szkolną. Wypożyczliśmy ciekawe książki ... i tak zaczęła się nasza przygoda z czytaniem w szkole.

07. 10. 2020 r.

"Nowe przygody dzieci z Bullerbyn"

Do szkolnej biblioteki trafiła niezwykła książka! Została ona napisana oraz zilustrowana przez uczniów z klasy 3 b i nosi tytuł "Nowe przygody dzieci z Bullerbyn". Inspiracji dostarczyła dzieciom ostatnio omawiana lektura, którą napisała szwedzka autorka Astrid Lindgren.
Zachęcamy wszystkich do przeczytania książki w której każdy rozdział przynosi nowe i nieoczekiwane przygody😊

06. 10. 2020 r.

Światowy Dzień Zwierząt

Dnia 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej to okazji uczniowie klas trzecich odwiedzili schroniska dla zwierząt i przywieźli karmę, koce i zabawki zwierzakom. Dziękujemy Neli i Filipowi z klasy 3A, Vanessie i Zuzi J. z klasy 3B i Poli, Filipowi, Kacprowi, Gabrysi i Olimpi z klasy 3C za pamięć i pomoc zwierzętom.🐹🐰🐶😺

04. 10. 2020 r.

Wyniki konkursu "Wspomnienia z wakacji"

We wrześniu w klasach 3 odbył się konkurs fotograficzny pt."Wspomnienia z wakacji".
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
1 miejsce zajęli Mateusz Z. i Marcel Z. z klasy 3A.
2 miejsce zajęli Hania B. z klasy 3B i Kacper O. z klasy 3C.
3 miejsce zajęli Michalina Z. i Mikołaj R. z klasy 3A.
Wyróżnienie: Zuzia J. z klasy 3B, Oliwia K. z klasy 3A i Jakub K. z klasy 3C.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

03. 10. 2020 r.

Dzień Chłopaka w klasach młodszych

Młodzi artyści

Młodzi artyści z klasy 3 b wykonali swoje interpretacje słynnego obrazu Vincenta van Gogha "Słoneczniki".

Jesienny akcent w II c

30. 09. 2020 r.

Zerówkowicze uczą się podstawowych przepisów ruchu drogowego na zajęciach i podczas spacerów.
Więcej zdjęć na profilu FB szkoły

30. 09. 2020 r.

Szkolny konkurs plastyczny dla klas II
„Stwory z warzyw i owoców oraz materiału przyrodniczego”

Regulamin konkursu >

28. 09. 2020 r.

Pomoc dla Tosi

To nasza klasa I c.
My też pomagamy Tosi!

25. 09. 2020 r.

Serdecznie zapraszamy na profil FB szkoły, gdzie systematycznie i na bieżąco zamieszczane są zdjęcia szkolnych wydarzeń w klasach młodszych.

24. 09. 2020 r.

Morskie opowieści w III c

Klasa 3c zainspirowana lekturą Anny Onichimowskiej "Daleki rejs" przez cały tydzień snuła morskie opowieści.

21. 09. 2020 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2020/2021. Uczniowie z radością powitali swoich kolegów, koleżanki i wychowawców. Klasy pierwsze uroczyście złożyły ślubowanie i zostały pasowane na Uczniów SP 31. Pierwsze dni szkoły już za nami. Jest wesoło i trochę głośno, uczymy się wszyscy nauki w nowych warunkach i najważniejsze, że jesteśmy razem.
Dyrekcja szkoły życzy wszystkim zdrowia i owocnej nauki.

04. 09. 2020 r.