Światowy Dzień Pluszowego Misia

Wesoło i kolorowo. Śpiewanie, wycinanie, klejenie, lepienie, czytanie w bibliotece, rysowanie na komputerze, pozowanie do zdjęć i oglądanie filmów, a także zabawa 7 metrową chustą animacyjną otrzymaną za uzbierane talenciaki.

Granatowe tło - brazowy miś wycięty z papieru otoczony czerwonymi serduszkami, napis z jasnobrązowych liter ozdobionych małymi misiami.

Galeria zdjęć cz. I>

Galeria zdjęć cz. II>

Galeria zdjęć cz. III>

Odwiedziny w przedszkolu

24 listopada klasa 1c odwiedziła grupę Jeżyków z Przedszkola nr 56 w Gdyni Cisowej. Były wierszyki, piosenki, wspólne zabawy i zajęcia plastyczne oraz moc wzruszeń związanych z miłymi wspomnieniami absolwentów przedszkola.
Dziękujemy Pani Uli za zaproszenie, cudowny wspólny dzień a wszystkich zachęcamy do obejrzenia filmiku oraz zdjęć.

Grupa dzieci z pluszowymi misiami.

Filmik >

Dyskoteka klas III

Kilka migawek z dyskoteki klas 3.
Klasy młodsze serdecznie dziękują za kulę dyskotekową, jest to wygrany pomysł w zeszłorocznym Budżecie Uczniowskim.

Dzieci na dyskotece szkolnej.

Wgraj się

Kolejny tydzień Wgraj się w klasach 2 i 3.

Grupa dzieci z piłkami do rugby, trener..