22 kwietnia Dzień Ziemi

Najmłodsi dają przykład swoim zaangażowaniem. Bądźmy eko!🌿🌱🌺

Eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu klas 2-4 MISTRZ SUDOKU

Dzisiaj odbyły się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu klas 2-4 MISTRZ SUDOKU. Do eliminacji przystąpiło 14 osób, spośród których wyłoniła się reprezentacja naszej szkoły w składzie:
klasy 2: Wojtek Ż. i Nikodem S.
klasy 3: Julian K. i Filip K.
klasy 4: Adam N. i Ilian K.
Wszystkim gratulujemy.

Wiosenny Szkolny Przegląd Eksperymentów

W środę i czwartek dzieci z klas I-III w obecności rodziców i zaproszonych gości zaprezentowały wybrane przez siebie eksperymenty. Tematy pokazów były różnorodne. Było wybuchowo i kolorowo, a każdy występ był efektowny i zaskakujący😀
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i kreatywności oraz profesjonalnego przygotowania.
Wydarzenie to odbyło się we współpracy z Radą Dzielnicy Cisowa, która wspiera działania naszej szkoły i zasponsorowała wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy!😀

Galeria zdjęć cz. I >      Galeria zdjęć cz. II >      Galeria zdjęć cz. III >

Dni otwarte w Akademii Marynarki Wojennej - 3b

24. 04. 2024 r.

Akwaria klasy IC i ich twórcy

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Sprawności

Reprezentacja klas trzecich uczestniczyła w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Sprawności zorganizowanym przez SP nr 40 w Gdyni.
Zajęliśmy 4 miejsce:)
Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. To była wspaniała zabawa i nowe doświadczenia!

Klasy trzecie w Teatrze Miniatura

23. 04. klasy trzecie odwiedziły Teatr Miniatura. Sztuka "Śpiew morza" wszystkich zachwycił. Ta piękna opowieść, w której wykorzystano celtycki mit pokazała nam jak ważna jest wiara w siebie, docenianie swoich zdolności i nie zazdroszczenie innym.

Kółko plastyczne

Kółko plastyczne i kolejne kreatywne spotkanie z EcoArt - Akademia Kreatywności. Tym razem dzieci wykonały magiczne łapacze snów.
Dziękujemy prowadzącym za kolejne radosne i ciekawe zajęcia i za naukę nowych umiejętności.

Galeria zdjęć cz. I >      Galeria zdjęć cz. II >      Galeria zdjęć cz. III >

23. 04. 2024 r.

Konkurs "Pani Ortografia do głów naszych trafia"

22 kwietnia trójka uczniów z klas drugich: Nadia, Martynka i Antek wzięli udział w międzyszkolnym konkursie ortograficznym "Pani Ortografia do głów naszych trafia" w SP nr 6 w Gdyni Obłużu. Jak zgodnie stwierdzili uczniowie, konkurs nie był łatwy, ale my trzymamy za nich kciuki.
Wyniki będą w drugiej połowie maja.