Samorząd Szkolny

Plakat - granatowe tło, pomarańczowe i bałe napisy, biała pajęczyna i pająk, fioletowy kapelusz czarownicy.

17. 11. 2022 r.

17. 11. 2022 r.

Plakat - kremowe tło, fioletowe, amarantowe, i czarne napisy, tęcza, żółta koperta zaklejona serduszkiem.

15. 11. 2022 r.

Samorząd Szkolny w końcu ma swoje miejsce ogłoszeń dostępne dla wszystkich Uczniów - w Strefie Relaksu pojawiły się dwie tablice, na których będą wisieć wszystkie informacje na temat aktualnych akcji, zbiórek itd.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup jednej z tablic💜

25. 10. 2022 r.

Plakat - białe tło, pomarańczowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe i czarne napisy.

23. 10. 2022 r.

Plakat - pomarańczowe tło, fioletowy kapelusz czarownicy, pająk, czarne napisy

23. 10. 2022 r.