Spotkanie z prezydentem Bartoszem Bartoszewiczem

14 marca Samorząd Szkolny spotkał się z prezydentem Bartoszem Bartoszewiczem. Porozmawialiśmy o programie Strażnicy Klimatu i postawie ekologicznej, o tegorocznej edycji Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego, Strefie Relaksu i planach na jej doposażenie oraz o dalszych pomysłach Samorządu Szkolnego zaplanowanych na ten rok szkolny. To już nasza kolejna okazja do rozmowy z Panem Prezydentem - zawsze miło się spotkać i opowiedzieć o działalności samorządowej ekipy w naszej szkole. Bardzo dziękujemy za spotkanie!

Galeria zdjęć >

15. 03. 2024 r.

Uczniowski Budżet Obywatelski 2024

Z lekkim opóźnieniem związanym z problemami technicznymi ogłaszamy zbiórkę na tegoroczny Uczniowski Budżet Obywatelski 2024.
Kolejny już raz Uczniowie będą opisywać swoje pomysły na zmiany w szkole - pomysły inwestycyjne, które sprawią, że czas spędzany w szkole będzie przyjemniejszy. Po przeprowadzeniu głosowania projekty, które uzyskają największe poparcie wśród uczniów i zmieszczą się w zebranym budżecie - zostaną zrealizowane. Dlatego zależy nam, by budżet był jak najwyższy 😉
Zachęcamy do wpłat - każda złotówka się liczy:)

zrzutka.pl >

13. 02. 2024 r.

Międzypokolenia Paczka Świąteczna

Samorząd Szkolny dołącza do Międzypokoleniowej Paczki Świątecznej organizowanej przez Fundacja Adaptacja (pozdrawiamy👋)
Do 13 grudnia zbieramy różne produkty codziennego użytku które zostaną przekazane potrzebującym. Zbiórka w sali 31A (lub u wychowawców - klasy 0 - 3).
Zachęcamy do wspólnego działania na rzecz dobrych, świątecznych uczynków💜❤️💌🎄

Plakat - czerwone tło, żółte napisy.

28. 11. 2023 r.