Życzenia Wielkanocne

W tym wyjątkowym Wielkanocnym czasie chcielibyśmy Państwu życzyć małego zatrzymania w pędzie życia, ciepłych, radosnych chwil z bliskimi, wiary, nadziei i miłości. Niech nie zabraknie wśród nas dobra, niech obfitości goszczą na naszych stołach i w sercach, niech zajączek Wielkanocny dopisze i spisze się ;-), a kubełek wody przyniesie powodzenie we wszystkim, wszystkim Państwu, Waszym Rodzinom życzy Prezydium Rady Rodziców. Radosnego Alleluja!

27. 03. 2024 r.

Podziękowania za Kiermasz Rady Rodziców

Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim Państwu, którzy wsparli Kiermasz Rady Rodziców czy to poprzez zrobienie przepięknych, niepowtarzalnych ozdób, wyśmienitych smakowitości, po których zostały tylko okruszki, przekazanie super fajnych voucherów czy też zakup tych rzeczy.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych zabieganych czasach niełatwo jest znaleźć czas, chęci czy pieniążki na wsparcie działań społecznych, nawet tak szczytnych, jak tych na rzecz naszych szkolnych, fajnych dzieci. Państwo to zrobiliście, chcieliście, wsparliście - bardzo Wam za to dziękujemy. Dziękujemy, szczególnie w imieniu dzieci :-).
Dzięki Waszemu wsparciu, zebraliśmy w tym roku rekordową kwotę 3.500 zł :-).

27. 03. 2024 r.

Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole Wielkanocny Kiermasz Rady Rodziców. Kolorowe stoisko przyciągnęło tłumy zainteresowanych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Galeria zdjęć cz. I >      Galeria zdjęć cz. II >

25. 03. 2024 r.