Konkurs RR dla klas z najwyższymi wpłatami składek na RR rozstrzygnięty

Rada Rodziców z przyjemnością informuje, że Zwycięzcami w Konkursie RR dla klas z najwyższymi wpłatami składek na RR są klasy: 2 B, 2 D, 1 B.
Serdecznie gratulujemy!
Na naszych Zwycięzców czekają już sponsorzy z Dużym sercem dla małych dzieci, którzy przygotowali Mega Fajne nagrody, z których skorzystają całe klasy :-).
Liczymy na to, że podzielicie się z nami fotkami i relacjami z realizacji Waszych nagród - bardzo chcielibyśmy wszyscy zobaczyć Wasze uśmiechnięte buziaki :-).

17. 06. 2024 r.

Rada Rodziców gorąco dziękuje...:

• Wszystkim za świetną zabawę z Wami, za Wasze uczestnictwo, za Wasze uśmiechy, za Wasze wsparcie i za dobre słowa.
  • Super sponsorom za Wasze dobre serca, za Wasz gest bo dzięki Wam i Waszemu wsparciu, ta zabawa obfitowała w tak duże emocje i tyle radości na wielu twarzach.
  • Punkt trzeciRodzicom, którzy błyskawicznie powiadamiali o Zabawie z RR i tym, którzy w tempie błyskawicy, z zaangażowaniem i dobrym sercem, organizowali i przekazali książki, jako nagrody w Zabawie.
  • Organizatorom, całemu naszemu gronu szkolnemu, współwystawcom i ochronie za chęci, zaangażowanie, wspieranie i miłe słowa.

Do oglądania większej ilości naszych fotek zapraszamy na FB szkolnego :-)

31. 05. 2024 r.

Szkolny festyn

Szkolny festyn już za nami, a fotorelacja fantastycznej imprezy wraz z wyrazami podziwu i podziękowaniami dla Organizatorów krąży w sieci.
Poniżej przedstawiamy specjalną fotorelację Szkolnej Rady Rodziców i zorganizowanej przez Rodziców zabawy. Ach ile fantastycznych nagród można było zdobyć...
Dziękujemy Pani Beacie Derda za umiejętność pozyskania po raz kolejny sponsorów oraz wszystkim zaangażowanym Rodzicom za poświęcony czas, uśmiech i dopingowanie podczas rzucania do celu.

Galeria zdjęć >

27. 05. 2024 r.

Rada Rodziców zaprasza

Niesamowita wiadomość z ostatniej chwili!
Będzie się działo! Już jutro!
Pogoda zamówiona!
Zabieramy dobry humor, nakrycie głowy od słońca, wodę do picia i drobne pieniądze.

23. 05. 2024 r.

Życzenia Wielkanocne

W tym wyjątkowym Wielkanocnym czasie chcielibyśmy Państwu życzyć małego zatrzymania w pędzie życia, ciepłych, radosnych chwil z bliskimi, wiary, nadziei i miłości. Niech nie zabraknie wśród nas dobra, niech obfitości goszczą na naszych stołach i w sercach, niech zajączek Wielkanocny dopisze i spisze się ;-), a kubełek wody przyniesie powodzenie we wszystkim, wszystkim Państwu, Waszym Rodzinom życzy Prezydium Rady Rodziców. Radosnego Alleluja!

27. 03. 2024 r.

Podziękowania za Kiermasz Rady Rodziców

Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim Państwu, którzy wsparli Kiermasz Rady Rodziców czy to poprzez zrobienie przepięknych, niepowtarzalnych ozdób, wyśmienitych smakowitości, po których zostały tylko okruszki, przekazanie super fajnych voucherów czy też zakup tych rzeczy.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych zabieganych czasach niełatwo jest znaleźć czas, chęci czy pieniążki na wsparcie działań społecznych, nawet tak szczytnych, jak tych na rzecz naszych szkolnych, fajnych dzieci. Państwo to zrobiliście, chcieliście, wsparliście - bardzo Wam za to dziękujemy. Dziękujemy, szczególnie w imieniu dzieci :-).
Dzięki Waszemu wsparciu, zebraliśmy w tym roku rekordową kwotę 3.500 zł :-).

27. 03. 2024 r.

Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole Wielkanocny Kiermasz Rady Rodziców. Kolorowe stoisko przyciągnęło tłumy zainteresowanych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Galeria zdjęć cz. I >      Galeria zdjęć cz. II >

25. 03. 2024 r.