Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców

Rada Rodziców zaprasza całą społeczność szkolną na Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców, który odbędzie się już niedługo, w poniedziałek 25 marca, w godzinach 10-15.
Wiemy, że dzieci już szykują brzuszki na pyszności, które tam będą i czekają, jakie fajne ozdoby tam się pojawią :-).
Bardzo prosimy, aby osoby chętne do wsparcia Kiermaszu i przekazania pysznych słodkości, smakowitych ciast czy napewno ślicznych ozdób Wielkanocnych, przekazały je (w podpisanych opakowaniach) w dniu Kiermaszu, w godz. 7.30-10.00 (hol główny szkoły). Ozdoby Wielkanocne można także przekazać 22 marca (piątek) w godz.: 18.00-19.00.
Blaszki, pojemniczki itd. będą do odebrania po Kiermaszu, na regale, tuż obok stołówki szkolnej (budynek D, 1 piętro).
Prosimy, aby dzieci miały drobne pieniążki.
Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na atrakcje i potrzeby dzieci :-).
Serdecznie zapraszamy :-)

15. 03. 2024 r.

1,5% podatku na rzecz naszych szkolnych dzieci

Rada Rodziców, zawarła porozumienie z fundacją ave.pl i przystąpiła do programu „Przekaż swój 1,5% podatku na działalność swojej szkoły”.
Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli za pośrednictwem fundacji, 1,5% należnego podatku za 2023 rok, przekażecie państwo naszej szkole, naszym dzieciom.
Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby naszych dzieci i szkoły i przyczynią się do wielu uśmiechów naszych szkolnych dzieci.
Co należy zrobić?

• obliczyć 1,5% należnego podatku
  • jako organizację pożytku publicznego w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wskazać fundację AVE.PL - KRS:0000229157
  • w informacji uzupełniającej koniecznie wskazać cel szczegółowy wpisując "RR SP31 w Gdyni".

11. 03. 2024 r.

Podwodny Świat w Szatniach Dziecięcych

Rada Rodziców ma przyjemność zaprezentować Państwu swój nowy projekt, nad którym pracowała długo i ciężko ;-).
Dzięki talentowi p.Patryka Łukaszuk z Paka Art Studio z Lęborka udało się nam zmienić szatnie dziecięce klas 0-3, w podwodny świat :-).
Dziękujemy Wszystkim, dzięki którym mógł powstać ten projekt, kadrze SP 31 za wsparcie przy projekcie i Wam drodzy rodzice, bo to dzięki składkom płaconym przez Was na Radę Rodziców, mogło powstać takie Dzieło. Dzieło, które teraz cieszy tak cieszy całą społeczność szkolną, a zwłaszcza nasze dzieciaczki :-).
O Naszej szkole słyszy się coraz więcej ;-), niech będzie to radością i dumą Naszej społeczności :-).

14. 02. 2024 r.

Losowanie w Konkursie Rady Rodziców

Rada Rodziców przedstawia losowanie nagród w naszym Konkursie.
Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i laureatom - Wasze uśmiechy są nagrodą za nasze starania.
Rodzicom bardzo dziękujemy za wpłaty składek - dzięki Wam, nasze szkolne dzieci, mogą mieć organizowane różne atrakcje, a szkoła zyskiwać na atrakcyjności.
Całej społeczności szkolnej dziękujemy za tak potrzebne wsparcie, a naszym sponsorom dziękujemy za tak dobre serca dla dzieci.

Relacja z losowania

17. 01. 2024 r.

Konkurs składkowy Rady Rodziców

Rada Rodziców informuje, że losowanie nagród w Konkursie Rady Rodziców, z przyczyn zdrowotnych, musiało zostać przełożone na styczeń.
Mamy też SUPER wiadomość!
Do 20 i 3 świetnych nagród w Konkursie Rady Rodziców, dodajemy Nagrodę Specjalną jaką jest pobyt w Hotelu Pałac Wieniawa **** :-), wraz z dodatkowymi, super atrakcjami :-).
Zobaczcie sami jakie MEGA NAGRODY, już czekają na Zwycięzców!
A wszystko dzięki dobrym sercom naszych Sponsorów, bo to dzięki nim Takie Nagrody i tyle radości :-)
Trzymajcie kciuki za wygrane :-).

03. 01. 2024 r.

Podziękowanie od Rady Rodziców

Za wykonanie pięknych kartek Bożonarodzeniowych, które zostały przekazane przemiłym Seniorom w trzech ośrodków i na pewno spowodowały niejedną iskierkę radości i ciepła w sercach przemiłych seniorów. Jedna karteczka wykonana od serca, a może tak wiele dobra zdziałać... :-)

Plakat - czerwone tło, zielone, pomarańczowe i czarne napisy, grafika: złote bombki, złote gwiazdki, kartki bożonarodzeniowe, choinka, prezenty.

31. 12. 2023 r.

Życzenia Bożonarodzeniowe od Rady Rodziców dla całej społeczności szkolnej

Plakat - kremowe tło, jasnobrązowe napisy, grafika: złote bombki, złote gwiazdki.

22. 12. 2023 r.

Dofinansowanie przez Radę Rodziców Konkursów Szkolnych

Plakat - beżowe tło, czarne i białe napisy, grafika: czerwona koperta, dziewczynka, chłopiec, flagi: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii.

22. 12. 2023 r.