Plakat - białe tło, szare, musztardowe i czerwone napisy, grafika: gałązki świerkowe,mikoła, piernikowy ludzik i domek.

Plakat - beżowe i szare tło, czarne, zielone i czerwone napisy, grafika przedstawiająca dzieci.

Plakat - beżowe i szare tło, czarne i czerwone napisy, grafika: dzieci, worek, słuchawki, powerbank, tablet.

Plakat - beżowe i szare tło, czarne i czerwone napisy,, grafika przedstawiająca dzieci, kolorowe serduszka.

Plakat - turkusowe tło, czarne, zielone i czerwone napisy, grafika przedstawiająca dzieci.

Tablica z czarnym tłem, białe i żółte napisy, grafika: miotła, mężczyzna, trójka dzieci z miotłami.

Tulipanowe pole

Sto pięćdziesiąt cebulek tulipanów posadzili uczniowie naszej szkoły przed budynkiem szkoły. Tulipanowe pole będzie można podziwiać wiosną, ale już teraz mali ogrodnicy uczą się jak pielęgnować te piękne kwiaty.

Konkurs składkowy

Plakat - szaro-żółte tło, zdjęcie słoneczników, czarne, czerwone, fioletowe i niebieskie napisy, grafiki: świnka skarbonka, słoneczko, twarze dzieci.