Składka na Radę Rodziców

Rada Rodziców uprzejmie prosi o wpłaty składki. 80zł za cały rok szkolny to tylko 8zł miesięcznie!
Rada Rodziców stara się pozyskiwać sponsorów, organizuje kiermasze, loterię, zbiorkę zakrętek - wszystko, aby zdobyć jak najwięcej środków, które przeznacza na naszą szkołę - dla Naszych Dzieci ❤️❤️❤️.
Niesamowite jest to, że pomimo skromnych wpłat niewielu rodziców, udało się pozyskać fundusze na przepiękne wymalowanie obu szatni 🌊🐠⛴️🧜‍♀️🦑🐙🐚🐟🦀.
Dzięki funduszom z Rady Rodziców istnieje w naszej szkole „Różowa🎀Skrzyneczka” dla dziewczynek, która ratuje je w tym trudnym czasie 😥, gdyby którejś czegoś zabrakło🍀💕.
Każda klasa dostała słodkie prezenty na Mikołajki 🎅🏻.
Były wyprawki szkolne dla najbardziej potrzebujacych dzieci❤️. Był konkurs dla dzieci, które opłaciły składki, aż 24 nagrody 🤩. Dzieci z czwartych klas co roku sadzą piekne tulipany🌷🌷, które wiosną wszyscy podziwiamy 🤩. Było wsparcie wielu szkolnych konkursów 😊. Na zakończenie roku szkolnego, każde dziecko dostało voucher na loda 🍦.
Nasza ✨RadaRodziców✨ reprezentowała społeczność szkolną na konferencji na Zamku Królewskim w Warszawie👑.
Możemy być dumni, że Rada Rodziców w naszej szkole tak prężnie działa, więc raz jeszcze przypominamy o wpłatach. Bardzo ważnych wpłatach. Pokażmy proszę, że wspieramy działalność i poświęcony czas członków Szkolnej Rady Rodziców.
Wpłat można dokonywać do klasowego skarbnika, lub samodzielnie bezpośrednio na podane niżej konto.

30. 09. 2024 r.

Niespodzianka od Rady Rodziców

Jeszcze łapiemy ostatnie chwile wolnych dni, tymczasem w naszej szkole na dzieci czeka wielka podmorska niespodzianka od Rady Rodziców. Ukończone zostało malowanie szatni klas młodszych i cudny podwodny świat czeka również na klasy 4 - 8! Można się rozmarzyć i poczuć, że wakacje trwają nadal ....
Dziękujemy Radzie Rodziców za pomysł i jego realizację. Dziękujemy Paka Art Studio za zachwycające murale. Dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wspieranie działań Rady Rodziców i prosimy by nadal to robić.

Galeria zdjęć >

27. 08. 2024 r.