Loteria fantowa

Niespodzianka od Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole ☺

„Poradzimy w cyfrowym świecie”

Różowa skrzyneczka

Miło nam poinformować, że w naszej Szkole pojawiła się Różowa skrzyneczka!
Jest to specjalna skrzyneczka, która powieszona zostanie w toalecie dziewczynek klas starszych i znajdą się w niej bezpłatne artykuły higieniczne, z których dziewczynki, po powrocie do szkoły, będą mogły korzystać.
Jesteśmy pierwszą, na razie jedyną szkołą w Gdyni, która udostępniła taką możliwość dziewczynkom.
Informacja o naszej inicjatywie pojawiła się dziś na stronie: gdynia.pl.
W dniu jutrzejszym pojawi się artykuł w naszym gdyńskim Ratuszu :-).
Załączamy kilka informacji/zdjęć dot. Różowej skrzyneczki w naszej Szkole.
Kto tylko zechce, może podzielić się artykułami higienicznymi, które umieszczone zostaną w skrzyneczce.

Gdynia dołączyła do "różowej rewolucji" >

SP 31 dołącza do różowej rewolucji >

'Różowa rewolucja' w gdyńskiej podstawówce - darmowe artykuły higieny menstruacyjnej >

Pierwsza „różowa skrzyneczka” w Gdyni. Szkoła Podstawowa nr 31 dołączyła do inicjatywy >

Życzenia bożonarodzeniowe

Rozstrzygnięcia Konkursu Rady Rodziców

Gdynia edukacyjna

☎️ Co u Ciebie? Pod numerem 585 008 885 rusza dziś w Gdyni telefon dla młodzieży.
📍 Ten rok był trudny, dla nas, dla Ciebie. To normalne, że czasami czujemy się gorzej. Chcesz porozmawiać, zadzwoń.
👍 Na początek „Co u Cb" od 18.00 do 20.00 (pn.-pt.)

#COUCB Gdynia edukacyjna >

Gdynia edukacyjna

👍 Na początek „Co u Cb" od 18.00 do 20.00 (pn.-pt.)

#COUCB Gdynia edukacyjna >

Konkurs składkowy

Losowanie nagród zbliża się wielkimi krokami, jest jeszcze kilka dni za wpłacenie.
W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, na prośbę Rodziców - Rada Rodziców wydłuża termin wpłaty składki do 6 grudnia!

Bezpłatne Zajęcia z Programowania dla Nauczycieli - Giganci Programowania

Bezpłatne Zajęcia z Programowania dla Dzieci - Giganci Programowania

Rada Rodziców informuje, iż w niedługim czasie postawione zostaną w części toalet dziewczęcych, wyczekiwane i jakże potrzebne kosze na śmieci, zakupione jeszcze przez poprzednią Radę Rodziców.