Wakacyjne życzenia

25. 06. 2021 r.

Nagrody dla uczestników Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły wielkich sukcesów w konkursie czytelniczym.
Zapraszamy do udziału w przyszłym roku📖📚📖

24. 06. 2021 r.

Już niedługo wakacje…

Dziękujemy naszym czytelnikom za aktywność w bibliotece.
Już niedługo nadchodzi zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.

17. 06. 2021 r.

W bibliotece nigdy nie jest nudno!

Lektury przeczytane, podręczniki przestudiowane... Teraz mamy więcej czasu na relaks oraz planszówki i rozrywki umysłowe z rówieśnikami. Zapraszamy do czytelni.

15. 06. 2021 r.

Biblioteka szkolna czeka na uczniów!

Zapraszamy do wypożyczalni, gdzie podczas Waszej nieobecności na regałach pojawiły się nowe przekładki, które poprawiły estetykę biblioteki, a zarazem ułatwią wyszukiwanie książek.
Zapraszamy Was do wypożyczania książek.

28. 05. 2021 r.

Literacki rok 2021

Biblioteka szkolna zaprasza do obejrzenia wystawy poświęconej patronom roku 2021 r.

18. 05. 2021 r.

"Wiosenny teatr"

Aura za oknem wciąż mało wiosenna. Mimo niskich temperatur przyroda budzi się do życia. Biblioteka zaprasza do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego wiersz Rafała Witka "Wiosenny teatr"

04. 05. 2021 r.

Wielki Maraton Czytelniczy - wyniki

Nadeszły wyniki końcowe Wielkiego Maratonu Czytelniczego.
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 4 uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata, a 5 tytuł finalisty. Gratulacje!!!
Szczegółowe wyniki konkursu na stronie organizatora:

wbpg.org.pl >

04. 05. 2021 r.