Pomoc dla Ugandy

Wysyłki paczek do Afryki nadal są wstrzymane. Możliwe, że dopiero w grudniu lub styczniu będziemy mogli wysłać Pani Gladys Mirembe paczki, które przygotowane czekają od marca.

06. 08. 2020 r.

UWAGA UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH!

Rozdanie zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz kart zdrowia odbędzie się 31 lipca przy głównym wejściu do szkoły wg poniższego harmonogramu:
9.00 - kl. 8 a
9.30 - kl. 8 b
10.00 - kl. 8 c

Uczniów prosi się o przestrzeganie wszelkich środków ostrożności (m. in. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk) oraz zachowanie odstępu 2 m.

W przypadku braku możliwości odbioru dokumentów 31 lipca należy telefonicznie (725 269 853) lub mailowo (sp31@sp31gdynia.pl) skontaktować się z sekretariatem i ustalić dogodny termin.

Aleksander Kuźmin

28. 07. 2020 r.

Pomoc dla Ugandy

Pani Gladys Mirembe kupiła laptop.

26. 07. 2020 r.

"Face to face with the world"

W ciągu 3 dni udało zebrać 870 złotych, za które Pani Gladys już na miejscu w Kampala w Ugandzie kupi laptopa/komputer. Stało się to możliwe dzięki kilkunastu osobom - nauczycielom naszej szkoły, rodzicom i moim przyjaciołom. Ogromne podziękowania dla Pań: Bożeny Konrad, Anny Jachimskiej, Katarzyny Hannusch, Liliany Janeczko, Ewy Mejer, Teresy Wieczerzyckiej, Barbary Niedbalskiej, Marioli Cedrowskiej, Katarzyny Brózio, Katarzyny Stolc, Kariny Krynickiej oraz dwóch osób, których nazwiska są do wiadomości mojej i Pani Anny Hora-Lis. We wpłaconej kwocie jest także i mój udział.
Pani Anna Hora-Lis, autorka programu Face to Face with the world, przelała dziś zebrane pieniądze na konto Pani Gladys Mirembe. Pani Gladys, gdy dowiedziała się, że jest szansa na zakup latopa, przekazała tę wiadomość dzieciom i wspólnie odtańczyli taniec radości. Dziękują nam z całego serca, podkreślając, że słowo "dziękuję" to za mało, by oddać ich szczęście.
Poniżej dowód wpłaty.
Jeśli ktoś będzie mógł, to wciąż aktualna jest zbiórka pieniędzy na jedzenie dla dzieci z Ugandy. Konto to samo, na które wpłacone zostały pieniądze na laptopa, z dopiskiem Gladys Uganda.
Bieda jest wtedy, gdy nie dzielimy się, tym co mamy, czego mamy więcej od innych.

Iwona Orlicka

21. 07. 2020 r.

"Face to face with the world"

Szanowni Państwo, mam świadomość, że są wakacje i odpoczynek od szkoły. Jednak chciałabym zwrócić się do Państwa z prośbą o zbiórkę pieniędzy na laptop dla Pani Gladys Mirembe. Koszt tego sprzętu na miejscu to 800 zł. Do tej pory Pani Gladys i jej podopieczni łączą się z nami za pomocą telefonu komórkowego. Jest to spore utrudnienie. Stąd moja prośba o wsparcie tej zbiórki. Zakupiony przez Panią Gladys laptop służyłby także dzieciom nie tylko do lekcji z nami, ale tak jak i naszym dzieciom do nauki, wyszukania informacji, obejrzenia bajek, filmów czy innych programów.
Dobrowolne kwoty można przesyłać na konto:
Face To Face,
ul. Góry Chełmskiej 44/9
44-100 Gliwice
PKO Inteligo 50102055581111122371000057
z dopiskiem Gladys Uganda

Iwona Orlicka

07. 07. 2020 r.

"Face to face with the world"

Przez pandemię nie było możliwości lekcji online z dziećmi z Ugandy od marca.

07. 07. 2020 r.

Informacja

Nowy numer do sekretariatu szkoły: +48 725269853, dostępny tylko od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 15.00.

01. 07. 2020 r.