Konkurs dla uczniów klas 0 - III

16. 05. 2020 r.

Kreatywność 0 - III

Drodzy Rodzice i Uczniowie. Dziękujemy za wszystkie zdjęcia, które przesyłacie, są one dla nas nas Nauczycieli ogromną radością, bo możemy zobaczyć Was i to, że tak pięknie pracujecie. Od teraz wszystkie zdjęcia będzie można podziwiać tylko na profilu FB szkoły. Zapraszamy na profil szkoły gdzie świetlica i biblioteka zachęcają do wspólnej zabawy. Na stronie szkoły będą te najbardziej istotne informacje oraz bardzo ważna zakładka zdalne nauczanie. To trudne czasy, ale razem damy radę! Serdecznie pozdrawiamy.

31. 03. 2020 r.

Tak uczy się i spędza czas III B!

29. 03. 2020 r.

IC pracuje w domu

Ciężko się uczyć tak w domu, ciężko rodzicom i dzieciom, nauczyciele też chętnie wróciliby do szkoły. Ale poniższe zdjęcia pokazują moc i energię, pomysły, humor i zapał - zachęcamy do brania przykładu. 1c pozdrawia. Dziękujemy za fantastyczne zdjęcia.

Prace inspirowane sztuką kubizmu

Dzisiaj uczniowie tworzyli prace inspirowane sztuką kubizmu.

II A nie próżnuje

Czyta, pisze, liczy, wycina i koloruje. Pozdrawiamy i tęsknimy za szkołą.🤗🍀🌳🌼🌷🦋

II C się nie nudzi

Zakłada wiosenne ogródki i obserwuje przez okno pogodę.

Kółko plastyczne

Chętne dzieci z klas II i III, które chodzą na kółko plastyczne zachęcam do wykonania pracy plastycznej "Pani Wiosna".
Lidia Kopica.

II B zdalnie

W naszej klasie 2 b każdy z zapałem uczy się.
Lekcje nigdy nie są nudne, gdy liczymy cyfry trudne.
I litery też składamy, chętnie książki wciąż czytamy.
Malujemy, wycinamy, śpiewać, tańczyć uwielbiamy.
Teraz w domu się uczymy i za szkołą bardzo tęsknimy!

Kółko plastyczne

Zadania dla kółka plastycznego podjęła uczestniczka i uczennica klasy 1b. Takie oto piękne prace wykonane w domu możemy podziwiać dzięki przesłanym zdjęciom. Dziękujemy i czekamy na kolejne.

Twórczość artystyczna I C

Dzieci w domu pod okiem rodziców rozwijają swoje talenty.

II D zdalnie

2d również prezentuje pracę w domu. Miło widzieć Wasze uśmiechnięte buzie i zobaczyć jak sobie wspaniale radzicie w nowej sytuacji.
Dzieci pracują w pocie czoła 😀
Dziękujemy za zdjęcia i serdecznie pozdrawiamy.

Kółko plastyczne

Propozycja dla dzieci kółka plastycznego i nie tylko ... czekamy na Wasze prace, zdjęcia można przesłać na Messengera szkolnego. Zachęcamy.

I C zdalne nauczanie

Tak pracuje w domu 1c. Choć to nie jest łatwe i fajniej byłoby robić wszystko razem w szkole, dzieci dzielnie wykonują zadawane codziennie ćwiczenia, uczą się alfabetu, czytają z rodzicami, piszą w zeszytach, liczą zadania, chętni drukują lub przepisują dodatkowe karty pracy, korzystają z propozycji plastycznych i tworzą własne jeszcze piękniejsze. Łezka się w oku kręci...