Rekrutacja do klas I SP oraz klasy IV sportowej SP

Szanowni rodzice kandydatów do klas I SP oraz IV sportowej SP!!!!
Rekrutacja rozpoczyna się w 21 marca 2022 i trwa do 27 kwietnia 2022 do godziny 15.00.
Zgłoszenia i wnioski są do pobrania ze strony internetowej szkoły oraz w dyżurce szkoły. Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu lub pozostawić we wrzutce znajdującej się w dyżurce szkoły.
Kandydaci do klasy IV sportowej muszą dostarczyć zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań do uczęszczania do klasy sportowej.

Zgłoszenie kandydata do rejonowej szkoły podstawowej do klasy pierwszej

Wniosek o przyjęcie ucznia do pierwszej klasy szkoły podstawowej z poza rejonu

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy pierwszej

Zgłoszenie kandydata do rejonowej szkoły podstawowej do klasy czwartej oddział sportowy

Wniosek o przyjęcie ucznia do oddziału sportowego w klasie czwartej w szkole podstawowej

Klauzula informacyjna - rekrutacja do szkoły/przedszkola

17. 03. 2022 r.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Szanowni rodzice dzieci 5 i 6 letnich!!!!
Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych rozpoczyna się 21 marca 2022 o godzinie 10.00 i trwa do 2 kwietnia 2022 do godziny 15.00.
Zapisy kandydatów odbywają się droga elektroniczną poprzez stronę
naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gdynia.
Wydrukowany z systemu wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub pozostawić we wrzutce w dyżurce szkoły.

17. 03. 2022 r.

Rekrutacja do oddziałów 0, klas I, klas sportowych i dwujęzycznych