Rekrutacja

Zasady rekrutacji dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni na rok szkolny 2024/2025

Do pobrania >

Link do Vulcana (Nabór do przedszkoli - Gdynia 2024/2025)

Liczba wolnych miejsc w szkołach podstawowych dla 6-cio i 5-cio latków

Do pobrania >

Liczba wolnych miejsc w przedszkolach samorządowych – rekrutacja na rok szk. 2024/2025

Do pobrania >

Zarządzenie Prezydenta Miasta Gdyni nr 7252/24/VIII/ z dnia 23. 01. 2024 r.

W sprawie terminów przeprowadzani arekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdynia.

Do pobrania >

Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego

Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025 do klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdynia.

Harmonogram rekrutacji

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do prowadzonych przez samorząd Gdyni przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się zgodnie z terminami przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, ustalonymi w Załączniku nr 1 do Zarządzenia Nr 7252/24/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 23 stycznia 2024 r.

Do pobrania >

Wniosek o przyjęcie ucznia do pierwszej klasy szkoły podstawowej

Do pobrania >

Zgłoszenie kandydata do rejonowej szkoły podstawowej do klasy pierwszej

Do pobrania >

Oświadczenie rodzica (opiekuna prawnego) o zamieszkaniu dziecka i rodzica w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 31, do której o przyjęcie dziecko ubiega się

Do pobrania >

Wniosek o przyjęcie ucznia do oddziału sportowego w klasie czwartej w szkole podstawowej

Do pobrania >

Zgłoszenie kandydata do rejonowej szkoły podstawowej do klasy czwartej oddział sportowy

Potwierdzenie woli

Rodziców dzieci kandydujących do klasy pierwszej prosimy o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu szkoły potwierdzenia woli zapisu dziecka do klasy pierwszej. Dokument należy dostarczyć do dnia 15.05.2023.

-->