Orientacja Sportowa - sukcesy ucznia‍

Biegi na orientację to sport, który nie tylko rusza ciało, ale również głowę. Bieganie z mapą jest bardzo ciekawe i rozwijające.
Jeden z uczniów naszej szkoły jest tego doskonałym przykładem. Przedstawiamy sukcesy Dawida Sikory z klasy 8c, który często rywalizuje w starszych kategoriach wiekowych.
Dawid właśnie wrócił z brązowym medalem z Mistrzostw Polski w Sztafetowych Biegach na Orientację w kategorii M16👏

las, biegnący chłopiec z mapą w dłoni.

Galeria zdjęć >

22. 05. 2022 r.

Turniej piłki nożnej INVESTGDA 2022

Pola Nowak z kl 3a została powołana do kadry Pomorza na turniej piłki nożnej INVESTGDA 2022, który odbył się 16. 05. 2022 r. Dziewczyny zajęły 1 miejsce 🙂!!!!!
Gratulujemy i jesteśmy dumni z naszej uczennicy!!!!!!

Dziewczynka w stroju sportowym z pucharem.

18. 05. 2022 r.

Sukces uczennic

Fantastyczne wieści z ostatniej chwili!!! Vanessa Mejna z klasy 3c i Zuzanna Wrede z 2c właśnie wracają wraz z zespołem z prestiżowego turnieju tanecznego gimnastycznego w Bojanie "O Złotą Kokartkę" z pierwszym miejscem!!!!!!!! Ależ sukces!!!! Gratulujemy całemu zespołowi i trenerce!!!!!
Za zdjęcia dziękujemy mamie naszej uczennicy.

14. 05. 2022 r.

Sukces uczennicy

13 maja 2022 r. na sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się IV Ogólnopolskie Zawody w Jeździe Figurowej na Rolkach o Puchar Rumi. Adrianna Zakrzewska z klasy 4a startowała w 2 kategoriach: Chorus Novice - rolkarstwo synchroniczne oraz solistek - Recreational Cadet. W obu konkurencjach Ada zajęła 1 miejsce zdobywając złoty medal i puchar.
Serdecznie gratulujemy naszej Uczennicy! Brawo Ada!💜🛼💜🏆

13. 05. 2022 r.

Wielka Gala Sportu Kaszuby Biegają

Wielki sukces uczniów naszej szkoły, którzy odebrali w Kartuzach nagrody za cały rok biegowych zmagań!!!!
Maciej z klasy VA i Dominika z klasy VIIA oprócz braw na gali, brawa od całej społeczności SP 31!!!!

Niebieskie tło, białe napisy, czerwony pasek.

Galeria zdjęć >

22. 04. 2022 r.

Puchar Pustka i Cisa

Gratulacje dla wszystkich uczniów SP 31, którzy z zapałem stanęli dziś na mecie drugiego etapu zmagań o "Puchar Pustka i Cisa". Pomimo niesprzyjającej pogody, przy wsparciu i dopingu rodziców, niektórzy odkrywają w sobie ducha sportowca.
Jeśli chcecie pokazać zdjęcia, można je przekazać poprzez wychowawców. Niedługo będzie też dostępna galeria na stronie gdyńskich biegów górskich.
Jeszcze raz gratulacje!!!!

Grupa dzieci w strojach biegowych.

09. 07. 2022 r.

Igrzyska Dzieci i Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych

Nasi uczniowie uczestniczyli w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych. Chłopcy zajęli 2 miejsce.

Kolaż zdjęć - biegi w lesie.

07. 07. 2022 r.

Sukces sportowy

Dnia 18. 03. 22 r. w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej dziewczyny zajęły 2 miejsce.

Na tle bramki do piłki ręcznej grupa dziewcząt.

Na tle bramki do piłki ręcznej grupa dziewcząt trzymających puchar i dyplomy.

23. 03. 2022 r.

Sukces Kamila

Kamil najlepszym zawodnikiem LZS Dragon Bojano.

Jasne tło, czerwone napisy, chłopiec w sportowym stroju, dwóch mężczyzn.

Jasne tło, czerwone napisy, chłopiec w sportowym stroju, złoty puchar.

07. 02. 2022 r.

UKS Cisowa rocznik 2011-2012

Zespół rocznika 2012 reprezentował UKS CISOWA w turnieju POMORSKIEGO ZPN LOTOS GRIFFIN CUP w Kosakowie.
Trener Adam Szustek poprowadził zespół w składzie: Pola, Bartosz, Olek, Janek, Kamil, Jakub, Seweryn i Mieszko.
Gratulujemy występu.

Trener i zawodnicy, jasne tło, czerwone napisy.

07. 02. 2022 r.

Sukces szkoły

2 miejsce w mistrzostwach Gdyni w sztafetowych biegach przełajowych. Igrzyska młodzieży szkolnej.

05. 10. 2021 r.

UKS Cisowa rocznik 2011 2012

Mimo dużego osłabienia drużyna powoli się konsoliduje.
Potrafimy już konstruować akcje ofensywne. Strzeliliśmy 7 bramek w 5 meczach. Brak Bartka na bramce poskutkował odryciem bramkarskim w osobie Kamila.
Bramki: 3 Tomek i Mikołaj, 1 Kamil. Pola jak zwykle ostoją zespołu. Wnioski: szkolić , ćwiczyć, szkolić, ćwiczyć.

29. 09. 2021 r.