Aktualności

II turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa pomorskiego

W dniu 3. 12.zawodniczki naszej szkoły rozegrały II turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa pomorskiego. Reprezentujące naszą szkołę zawodniczki z klasy 5a grały ze zmiennym szczęściem i ostatecznie zajęły IV miejsce lecz to dopiero początek rozgrywek, a nasze młode zawodniczki dopiero nabierają ligowego doświadczenia.
Kolejny turniej już w po Nowym Roku.

05. 12. 2023 r.

Bieg Niepodległości

Ksawery z 3c reprezentując naszą szkołę brał udział w Biegu Niepodległości 🇵🇱 i zdobył 10 miejsce w grupie 212 biegnących chłopców. Gratulujemy 🏆

Olek z 5a bieganie ma we krwi po swojej mamie. On również reprezentował szkołę w biegu niepodległości w Gdyni. Brawo !!!!!!

A oto Olga z 3c - jesteśmy pełni podziwu i dziękujemy za reprezentowanie szkoły w biegach 11 listopada.

Błażej z klasy 1A brał udział w Biegu Niepodleglości w Gdyni. Był najmłodszym uczestnikiem biegu reprezentujacym naszą szkołę w grupie rocznika 2014-2016. Brawo!!!!!

13. 11. 2023 r.Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ