Aktualności

Biegi dla dzieci

13. 06. 2024 r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali biegi dla dzieci. Impreza sfinansowana ze środków rady dzielnicy CISOWA.

17. 06. 2024 r.

Sukces uczennic

Uczennice naszej szkoły: Lea F. oraz Soffi L. z klasy 3B, oraz Nadia F. z klasy 2D wraz z grupą Supernova z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni wygrały IV Festiwal Gimnastyczno-Taneczny Gym&Fun Joanna Wilk o Puchar Burmistrza Rumi, a także zostały dodatkowo wyróżnione za najlepszą estetykę ukladu w Festiwalu. Serdecznie gratulujemy!

10. 06. 2024 r.

Ogólnopolska Gala Taneczna Dance Master

Lea Frej z klasy 3B oraz Nadia Fryc z klasy 2D wraz z grupą Supernova z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni, jak również Ola z 8B wraz z grupą Różyczki również z MDK Gdynia zdobyły 26.05 II miejsce w Ogólnopolskiej Gali Tanecznej Dance Master.
Warto dodać, że Ola debiutowała również w pokazach solowych i zajęła wysokie miejsce wśród wielu uczestników.
Brawo!

27. 05. 2024 r.

Pomorskie Święto Piłkarskie

20.05.2024 na Polsat Plus Arena Gdańsk.
Pola Nowak kl. 5C i Zuzanna Nowak kl. 3A wzięły udział z drużyną Checz Gdynia i wygrały cały turniej „Jedna drużyna - drużyna dziewczyn” 🫶

21. 05. 2024 r.

Mistrzostwo Gdyni i 2 miejsce w Półfinale Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt!

10. 05. 2024 r.

Dnia 20 kwietnia uczennice szkoły Lena Płachecka 5c, Zuzanna Heina 7b oraz Nadia Skiba 7b wraz ze swoją drużyną Korrigans Młodzieżowy Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni - trenerka Kamila Hamerska, zdobyły 1 miejsce na Grand Prix Cheerleaders - Otwarte Mistrzostwa Gminy Słupsk w kategorii Performance Cheer Jazz mini drużyna - yought.

22. 04. 2024 r.

Finał rozgrywek koszykówki rocznika U11

Wczoraj w Sierakowicach odbył się finał rozgrywek koszykówki rocznika U11. Zuzia Wrede z klasy 4B razem z drużyną „GTK Arka Gdynia” zdobyły brązowy medal 🥉 woj. pomorskiego.

15. 04. 2024 r.

VII Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym

Dnia 14 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim uczennice szkoły Lena Płachecka z klasy 5c, Zuzanna Heina z klasy 7b oraz Nadia Skiba z klasy 7b wraz ze swoją drużyną Korrigans (Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni - trenerka Kamila Hamerska) zdobyły tytuł Mistrza Polski na VII Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym. W kategorii Performance Cheer Jazz mini drużyna - yought.