Aktualności

Sukces uczennic

Dnia 20 kwietnia uczennice szkoły Lena Płachecka 5c, Zuzanna Heina 7b oraz Nadia Skiba 7b wraz ze swoją drużyną Korrigans Młodzieżowy Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni - trenerka Kamila Hamerska, zdobyły 1 miejsce na Grand Prix Cheerleaders - Otwarte Mistrzostwa Gminy Słupsk w kategorii Performance Cheer Jazz mini drużyna - yought.

22. 04. 2024 r.

Finał rozgrywek koszykówki rocznika U11

Wczoraj w Sierakowicach odbył się finał rozgrywek koszykówki rocznika U11. Zuzia Wrede z klasy 4B razem z drużyną „GTK Arka Gdynia” zdobyły brązowy medal 🥉 woj. pomorskiego.

15. 04. 2024 r.

VII Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym

Dnia 14 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim uczennice szkoły Lena Płachecka z klasy 5c, Zuzanna Heina z klasy 7b oraz Nadia Skiba z klasy 7b wraz ze swoją drużyną Korrigans (Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni - trenerka Kamila Hamerska) zdobyły tytuł Mistrza Polski na VII Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym. W kategorii Performance Cheer Jazz mini drużyna - yought.