Aktualności

Sukcesy uczniów

Dnia 27 maja Gdynia stała się stolicą tańca. W Polsat Plus Arena Gdynia odbył się długo oczekiwany "Gim Show 2023" XVII Międzynarodowy Festiwal Gimnastyczno-Taneczny wspaniale zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni. Wielu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w całodniowych taneczno - gimnastycznych zmaganiach.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!!

Nadia Skiba z VIB, Zuzia Heina z VIB, Lena Płachecka z IVc wraz z zespołem Korrigans Mini Mdk Gdynia pod przewodnictwem Pani Kamili Hamerskiej zdobyły 1 miejsce w kategorii tanecznej 14-25 lat.

Agnieszka Marat z VIIId wraz z zespołem Różyczki Mdk Gdynia pod opieką Pani Tatiany Różankiewicz zdobyła 2 miejsce w kategorii tanecznej 14 - 25 lat. Natalia Nowak z klasy VIIId rownież brała udział w festiwalu wraz z zespołem Baccara Mdk Gdynia.

Julia kl. IV a, Pola kl. IV c, Zosia kl. VI b, Jagoda kl. II d pod opieką Pani trener Moniki Poleniewicz z Prestige Dance Company zdobyły złoto w kategorii formacje taneczne 10-13 lat.

Filip Grabowski uczeń klasy V c zdobył 3 miejsce w kategorii wiekowej 10-13 lat mini formacja hip-hop - Profesjonalna Szkoła Tańca El Dance pod opieką trenerki Agnieszki Badurskiej!!!!

W turnieju Gim Show 2023 brały udział również uczennice Nadia Fryc z I d i Iga Krajewska z II d z drużyny Supernova pani Patrycji Węglarz MDK Gdynia. Grupa wiekowa 10-13 lat. Dziewczęta zaliczyły bardzo udany występ, cała drużyna dała z siebie 120% !!!

Galeria zdjęć >

28. 05. 2023 r.

Sukces uczennic

Uczennice naszej szkoły - Lena z IVc i Zuzia z VIb trenują w Zespole Korrigans Mini Mdk Gdynia, którym opiekuje się trenerka Pani Kamila Hamerska. Dziewczęta zdobyły niedawno 1 miejsce na prestiżowych zawodach.
Bardzo się cieszymy, gratulujemy i dziękujemy rodzicom za przesyłanie nam informacji i zdjęć.

26. 05. 2023 r.

Sukces uczennicy

W dniu 22. 05. 2023 r. Pola Nowak z klasy 4 A wraz z kadrą Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wywalczył drugi rok z rzędu pierwsze miejsce w turnieju InvestGDA Cup!!!!!!!!!

26. 05. 2023 r.

Sukces uczennic

W sobotę w Rumi odbyły się kolejne mistrzostwa z cyklu Grand Prix Polski w cheerleadingu sportowym. Tym razem były to Otwarte Mistrzostwa Pomorza. Nasza prężna ekipa szkolna: Pola z klasy IV c, Zosia z klasy VI b, Julia z klasy IV a i Jagoda II d, pod kierownictwem Pani Moniki Poleniewicz wraz ze swoim zespołem Prestige Dance Company, odniosła kolejny sukces. Mamy srebro!!!! Gratulujemy dziewczynkom i Pani trener, oraz rodzicom. Brawo!

22. 05. 2023 r.

Sukces uczenia

Szymon, uczeń klasy 2a zdobył 3 miejsce w zawodach III Pomorskiej Ligi Parkour.
Brawo! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Chłopiec z medalem na szyi.

12. 05. 2023 r.

Sukces uczennic

1 miejce w mistrzostwach Gdyni w drużynowych biegach przełajowych dziewczyn!!!!!!!!
8a - Fetta D., Antczak Z., Dudek W., Musiał N., Stencel J., Woyczikowska M.

Grupa dziewcząt na niebieskim tle.

21. 04. 2023 r.

Turniej ligowy

W niedzielny poranek na Gdyńskie Centrum Sportu drużyna ORLIK E1 rocznik 2012 uczestniczyła w turnieju ligowym. Ksawier, Artur, Mikołaj, Adrian, Patryk, Bartek, Seweryn, Kuba, Bartosz i Mieszko z klasy 4a reprezentowali UKS Cisowa Gdynia w rozgrywkach.

Boisko - grupa chłopców grających w piłkę nożną.

Więcej >

12. 04. 2023 r.

Sukces uczennic

Dnia 15 kwietnia w Gdańsku w GAK Dom Sztuki odbył się XV Ogólnopolski Konkurs Tańca TALENTY 2023. Brały w nim udział trzy dziewczynki z naszej szkoły: Zuzanna Heina z VIB, Nadia Skiba z VIB oraz Lena Płachecka z IVC. Dziewczynki wraz ze swoim zespołem Korrigans Mini MDK Gdynia zdobyły 1 miejsce na tym konkursie w kategorii inne formy tańca - formacje 12 - 14 lat.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Rodzicom za informację.

17. 04. 2023 r.

Sukces chłopców z klasy 8a

W przedświąteczny wtorek oraz środę (4/5.04.2023) zostały rozegrane Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej chłopców. Miło nam poinformować, że reprezentacja naszej szkoły złożona z chłopców z klasy sportowej 8”A” zdobyła brązowe medale.
Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, każdy mecz był od początku do końca pasjonujący i trzymający w niepewności.
Gratulujemy!!!
Skład naszej reprezentacji: SZYMON, MAXIM, OSKAR, PAWEŁ, TYMOTEUSZ, SZYMON, KONRAD, MACIEJ, MATEUSZ, JAKUB, opiekun: SOBIESŁAW PRZYBYLSKI

Sala gimnastyczna - grupa chłopców z medalami na szyjach, trener.

12. 04. 2023 r.


Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ