Aktualności

Turniej towarzyski reprezentacji WZPN

Pola Nowak z klasy 5c wraz Kadrą Pomorskiego ZPN U-13 dziewcząt zajęła drugie miejsce w turnieju towarzyskim reprezentacji WZPN, który odbył się w dniach 5-7 kwietnia w Bydgoszczy. Zawodniczki po dwóch turniejach okazały się najlepsze i wygrały rywalizację w makroregionie.

08. 04. 2024 r.

XIII Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu

23 marca (sobota) w naszej szkole odbędzie XIII Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu. Honorowy patronat nad turniejem objął prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.
Zapraszamy.

19. 03. 2024 r.

Sukces ucznia

Filip K. z klasy 3a zajął 2 miejsce w kategorii floretu w trójmiejskich zawodach Nowoczesnej Szermierki Klasycznej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

13. 03. 2024 r.

Sukces uczennic

Dnia 9 marca odbyły się zawody International Cheerleading Championship w Krakowie Grand Prix Polski. Uczennice Lena Płachecka 5c, Zuzia Heina 7b, Nadia Skiba 7b wraz z zespołem Korrigans MDK Gdynia pod przewodnictwem trenerki Pani Kamili Hamerskiej zdobyły 1 miejsce w kategorii Cheer Jazz zespół youth.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!

10. 03. 2024 r.

Mistrzostwo Gdyni Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w Siatkówce

Dziewczyny z klasy 6a wzięły udział w mistrzostwach Gdyni w piłce ręcznej w których zajeły 2 miejce. Będą reprezetowały nasze miasto w zawodach wojewódzkich.
Trzymamy kciuki!💥

29. 02. 2024 r.

Mistrzostwo Gdyni Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w Siatkówce

29. 02. 2024 r.

II turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa pomorskiego

W dniu 3. 12.zawodniczki naszej szkoły rozegrały II turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa pomorskiego. Reprezentujące naszą szkołę zawodniczki z klasy 5a grały ze zmiennym szczęściem i ostatecznie zajęły IV miejsce lecz to dopiero początek rozgrywek, a nasze młode zawodniczki dopiero nabierają ligowego doświadczenia.
Kolejny turniej już w po Nowym Roku.

05. 12. 2023 r.

Bieg Niepodległości

Ksawery z 3c reprezentując naszą szkołę brał udział w Biegu Niepodległości 🇵🇱 i zdobył 10 miejsce w grupie 212 biegnących chłopców. Gratulujemy 🏆

Olek z 5a bieganie ma we krwi po swojej mamie. On również reprezentował szkołę w biegu niepodległości w Gdyni. Brawo !!!!!!

A oto Olga z 3c - jesteśmy pełni podziwu i dziękujemy za reprezentowanie szkoły w biegach 11 listopada.

Błażej z klasy 1A brał udział w Biegu Niepodleglości w Gdyni. Był najmłodszym uczestnikiem biegu reprezentujacym naszą szkołę w grupie rocznika 2014-2016. Brawo!!!!!

13. 11. 2023 r.Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ