Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach

4 miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Szachach. Brzozowska Hania, Jastrzębowska Iga, Yakhno Artem, Łagoda Maja.
Brawo!!!!!!

Chłopiec i dziewczynka siedzą przy stolikach z szachami, za nimi stoją dwie dziewczynki trzymające dyplom..

17. 10. 2022 r.

Sukcesy sportowe uczennicy klasy III b

Bieg JUMP&RUN w Juszkowie. Amelka Dancewicz wyruszyła 20, a dobiegła na metę jako 4 🙂 Dała się siebie wszystko:) Dystans liczył prawie 2 km - było 10 przeszkód do pokonania 😊.
A w sobotę Amelka brała udział w kolejnym biegu Sopocka Jesień.
Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów ❤.

Dmuchana zjeżdżalnia niebiesko-szara, dziewczynka.

Galeria zdjęć >

11. 10. 2022 r.

II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Igrzysk Dzieci w Szachach

Brzozowska Hania, Łagoda Maja, Jastrzębowska Iga, Yakhno Artem w poniedziałek 17.10 jadą na półfinał województwa!!!

Grupa dzieci z dyplomami w dłoniach.

Galeria zdjęć >

07. 10. 2022 r.

Biegi dla Dzieci SP 31

Biegaliśmy, biegaliśmy, biegaliśmy podczas Biegów Dla Dzieci SP 31 zorganizowanych przez UKS Cisowa Gdynia oraz Radę Dzielnicy Cisowa i przez nią finansowana.
Moc wrażeń, super wyniki i radość naszych uczniów widać na fotografiach.

Biegnący chłopiec w lesie.

Galeria zdjęć cz. I>

Galeria zdjęć cz. II>