Na holu głównym już wiosennie, kolorowo

13. 03. 2020 r.

Upiększanie świetlicy

W świetlicy już kolorowo, wiosennie, dzieci upiększają nasze okna i gazetki pięknymi pracami.

11. 03. 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego "Gdynia - miastem nadmorskim"

I miejsce: Julia
II miejsce: Milena
III miejsce: Olimpia
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za włożony trud w wykonanie prac.

18. 02. 2020 r.

Mieszkańcy Morza Bałtyckiego

Piękne prace plastyczne wykonały nasze Świetliczaki na międzyszkolny konkurs świetlicowy, zorganizowany przez SP nr 34 w Gdyni.
Trzymamy kciuki!!!

20. 02. 2020 r.

Zabawa walentynkowa w świetlicy

We wspaniałej, pełnej przyjaźni atmosferze odbyły się walentynki świetlicowe. Dzieci bawiły się przy muzyce nowoczesnej jak i przy dziecięcych przebojach np. "Kaczuszki", "Serduszko puka w rytmie cza cza", "Ja Cię pocałuję", "Walentynki". Świetliczaki bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich konkursach np. "Odszukaj swoją drugą połówkę", "Mowa kwiatów", "Mam serduszko". "Walentynkowe pary", "Moje serce", "Taniec z balonem". Dzieci ubrane na czerwono i różowo prezentowały się wspaniale!

18. 02. 2020 r.

Świetliczaki przy pracy

Zapraszamy do galerii zdjęć prac dzieci oraz gazetki na holu przy świetlicy.

17. 02. 2020 r.

Poranna gimnastyka w świetlicy

Świetliczaki dzięki porannej gimnastyce, ćwiczeniom ogólnorozwojowym i rozciągającym są w coraz lepszej formie!

13. 02. 2020 r.

Urodziny Gdyni

Z okazji urodzin Gdyni Świetliczaki wysłuchały historii powstania miasta, dowiedziały się jakie są najważniejsze miejsca i obiekty. Przeczytaliśmy również legendy związane z dzielnicami Gdyni. Na holu głównym powstała gazetka upamiętniająca 94 urodziny Gdyni.

Próba

11. 02. 2020 r.

Zabawa Walentynkowa

Próba

30. 01. 2020 r.

Projekty strojów karnawałowych

W świetlicy dzieci mogły wykazać się inwencją twórczą, wykonały bardzo ciekawe projekty strojów karnawałowych. Świetliczaki wykazały się pomysłowością i estetyką pracy. Zapraszamy do galerii zdjęć.

09. 01. 2020 r.