Link do padlet-u

Padlet

16. 06. 2020 r.

Pierwszaki w bibliotece

Pierwszaki pozazdrościły uczniom zerówki i również wcielili się się w role bohaterów wierszy A. Fredry. Przekornie do czytanego wiersza dziewczynki odgrywały Pawła i Gawła🙂 Gratulujemy wszystkim uczniom zdolności aktorskich...

24. 02. 2020 r.

W czytelni

W czytelni szkolnej uczniowie ciekawie spędzają czas podczas przerw i po lekcjach. Chętnie układają puzzle i grają w gr planszowe, zręcznościowe, karciane.

22. 02. 2020 r.

Klasy Oa i Ob w bibliotece

Wczoraj bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy Oa i Ob. Dzieci poznały wiersze Aleksandra Fredro „Małpa w kąpieli" oraz „Paweł i Gaweł". Uczniowie zerówki chętnie odgrywali role bohaterów wierszy. Zabawie towarzyszyło wiele radości i śmiechu.

21. 02. 2020 r.

Nowe święto państwowe

19 lutego obchodzimy Dzień Nauki Polskiej.

19. 02. 2020 r.

Przedszkolaki w bibliotece

Wczoraj bibliotekę szkolną odwiedzili niezwykli goście z Przedszkola Cisowiaczki. Dzieci poznały wiersze Aleksandra Fredro „Małpa w kąpieli" oraz „Paweł i Gaweł". Przedszkolaki chętnie wcielały się w rolę bohaterów wierszy. Zabawie towarzyszyło wiele radości i śmiechu.

19. 02. 2020 r.

Walentynki w bibliotece

Namiastka wspomnień z walentynkowej akcji „Randka w ciemno z książką" - chętnych było tak wielu, że nie zdążyłyśmy zrobić więcej zdjęć. 😀

18. 02. 2020 r.

Walentynki w bibliotece

Z okazji Walentynek biblioteka szkolna zaprasza na randkę w ciemno z książką😍📚📔📕💕💝

13. 02. 2020 r.

Dzień kota

17. lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała wystawę w holu przy bibliotece szkolnej, aby podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka.

08. 02. 2020 r.

Odpoczynek z książką

Po balu karnawałowym przyszedł czas na książkę….

07. 02. 2020 r.