Zaproszenie dla klasy 4C

Dziękujemy wszystkim rodzicom uczniów klasy 4c, którzy wpłacili w tym roku szkolnym składki na Radę Rodziców.
Dzięki Nim Rada Rodziców wręczyła uczniom mega wielkie zaproszenie ufundowane przez sponsora do restauracji KFC.
Jeszcze raz dziękujemy 🙂👍

21. 06. 2023 r.

1B w Bistro Cisowa

Klasa 1b została zaproszona do Bistro Cisowa, w Gdyni Cisowej, na pyszny obiad, deser i sok jabłkowy😋
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie dla naszej klasy tego wspaniałego poczęstunku🤗
Dziękujemy również Rodzicom klasy 1b za 100% wpłaty na R.R. 😃 Warto wpłacać!!!!

15. 06. 2023 r.

Teatr QFER w naszej szkole

Dziękujemy Radzie Rodziców za niespodziankę.
Koszałek Opałek - największy krasnal świata opowiada wesoło historię o Królewnie Śnieżce. Prosi o pomoc publiczność - uczniów klas młodszych. Zaproszone do wspólnej zabawy dzieci odgrywały role królewny, królewicza, łowczego i krasnoludków. Na żywo na naszych oczach powstało humorystyczne przedstawienie. To była świetna zabawa i nauka.

Filmik I >         Filmik 2 >         Filmik 3 >         Filmik 4 >

15. 06. 2023 r.

Dogrywka loterii Rady Rodziców

Niestety koniec emocji!!!!! Wszystkie nagrody Mega Loterii Rady Rodziców wylosowane!!!!!
Szczęścia nawet po kilka i kilkanaście razy próbowali Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Dyrekcja!!!!
Tyle miłych słów, radości i zaskoczeń!!!!! Każdy coś wygrał!!!!
Radzie Rodziców dziękujemy za pomysł, za zaangażowanie. Sponsorom za nagrody!!!!
I...... nie możemy doczekać się kolejnej edycji!!!!!

13. 06. 2023 r.

Konferencja „Kondycja polskiej rodziny”

Radę Rodziców SP 31 w Gdyni, a tym samym i naszą Szkolna Społeczność, spotkało Bardzo Duże Wyróżnienie, w postaci zaproszenia przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na konferencję „Kondycja polskiej rodziny”, która odbyła się w dniu 2 czerwca 2023 roku w Rezydencji Prezydenta RP, w Belwederze.
W konferencji, której przewodniczył prof. dr hab. Andrzej Waśko – doradca Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Przewodniczący Rady ds. Rodziny, Edukacji i Wychowania Narodowej Rady Rozwoju, wzięli udział m.in. doradcy Prezydenta RP – dr Barbara Fedyszak–Radziejowska oraz Łukasz Rzepecki, prof. dr hab. Józefina Hrynkiewicz – Przewodnicząca Rządowej Rady Ludnościowej, Dorota Bojemska – Przewodnicząca Rady Rodziny przy Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, przedstawiciele kuratoriów i placówek oświatowych oraz rad rodziców, organizacji pozarządowych, uczelni i instytutów badawczych.
Podczas Konferencji odbyły się ciekawe, bardzo różnorodne panele dyskusyjne dot. m.in. kryzysu demograficznego, wpływu zmian kulturowych i technologicznych na funkcjonowanie współczesnych polskich rodzin oraz relacji na styku wychowawczym: dom-szkoła.
Dla Rady Rodziców naszej Szkoły, Wielkim Zaszczytem było tam być i móc reprezentować naszą Szkolną Społeczność.

Link do artykułu dot. Konferencji: >

08. 06. 2023 r.

Loteria Rady Rodziców

Szanowni Państwo,
Dnia 2 czerwca w godzinach 10-17 na terenie naszej Szkoły odbędzie się Festyn, na którym jedną z atrakcji będzie Loteria Rady Rodziców.
Ostatnio organizowana Loteria RR, cieszyła się bardzo dużym powodzeniem :-).
W tym roku, wraz z naszymi Super Sponsorami przygotowaliśmy Mega Nagrody !!!
Wśród nagród znajdują się:
- 7 dniowy pobyt (bez wyżywienia, opł. klimatycznych, za media, sprzątanie) w jednym z kurortów nadmorskich ufundowany przez Holiday Park & Resort
- Tablet ufundowany przez AB Developer
- Słuchawki bezprzewodowe oraz solarny powerbank ufundowane przez Radę Rodziców
- Vouchery do pizzerii Czerwony Piec
- Vouchery do KFC Gdynia
- Vouchery na zabiegi kosmetyczny ufundowane przez Beauty Secret
- Vouchery na makeup ufundowane przez AWR Makeup
- Vouchery do Flying Tiger Gdynia oraz książki, art. plażowe etc. ufundowane przez p. Dorotę Blicharską
- Vouchery na konwersacje językowe dla dorosłych ufundowane przez p. Paulinę Kalinowską
- Zabawki i gry, zabawki antystresowe, slimy, bańki etc. ufundowane przez hurtownię zabawek DAMI Gdynia
- Gry, zabawki ufundowane przez ZP Alexander Chwaszczyno
- Plecaki, worki, artykuły plażowe ufundowane przez GH Klif Gdynia
- Torby ufundowane przez GH Riviera Gdynia
oraz ponad 2000 przeróżnych, super fajnych popitów, breloczków, tatuaży, gniotków, długopisów, ołówków, piórników etc. ufundowanych przez Radę Rodziców i naszych Super Sponsorów, którym Ogromnie Dziękujemy :-).

Plakat - jasnoszare tło; fuksjowe i zielone napisy, grafiki: kolorowe pisanki, gałązki.

Plakat: białe tło, niebieskie i zielone napisy, grafiki: bukiety różnokolorowych kwiatów, kolorowe zajączki, motylki.