Rada Rodziców gorąco prosi całą społeczność szkolną, o przekazywanie 1,5 % podatku podczas rozliczania PITów, na rzecz naszych szkolnych dzieci. Wystarczy wpisać tylko odpowiedni nr KRS i zrobić odpowiedni dopisek.

Plakat - żółta ramka, białe tło, niebieskie, czerwone i czarne napisy, zdjęcie dzieci.

Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców

Rada Rodziców zaprasza całą społeczność szkolną na Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 27 marca, w godzinach 10-15.
Wiemy, że dzieci już szykują brzuszki na pyszności, które tam będą :-).
Bardzo prosimy, aby osoby chętne do wsparcia Kiermaszu i przekazania pysznych słodkości, smakowitych ciast czy napewno wyjątkowych ozdób Wielkanocnych, przekazały je (w podpisanych opakowaniach) w dniu Kiermaszu, w godz. 7.30-10.00 (hol główny szkoły).
Blaszki, pojemniczki itd. będą do odebrania po Kiermaszu, na regale, tuż obok stołówki szkolnej (budynek D, 1 piętro).
Prosimy, aby dzieci miały drobne pieniążki.

Plakat - białe tło, zielone, żółte, czerwone i czarne napisy, Grafika: kolorowe pisanki, kolorowe zajączki.

Plakat - zielone tło, zielone, żółte, czerwone i czarne napisy, Grafika: kolorowe pisanki na sianie, kolorowe zajączki, baranek, kurczaczki.

Plakat - czerwone tło, zielone, żółte i czarne napisy, złote gwiazdki, zdjęcia nagród.

Plakat - czerwone tło, zielone, żółte i czarne napisy, złote i białe gwiazdki, zdjęcia nagród.

Plakat - biało-żółte tło, czarne, niebieskie i czerwone napisy, zdjęcie dzieci z rękoma uniesionymi do góry, grafiki: tarcza szkolna, kolorowe kwiaty.

Plakat - białe tło, szare, musztardowe i czerwone napisy, grafika: gałązki świerkowe,mikoła, piernikowy ludzik i domek.

Plakat - beżowe i szare tło, czarne, zielone i czerwone napisy, grafika przedstawiająca dzieci.

Plakat - beżowe i szare tło, czarne i czerwone napisy, grafika: dzieci, worek, słuchawki, powerbank, tablet.

Plakat - beżowe i szare tło, czarne i czerwone napisy,, grafika przedstawiająca dzieci, kolorowe serduszka.

Plakat - turkusowe tło, czarne, zielone i czerwone napisy, grafika przedstawiająca dzieci.

Tablica z czarnym tłem, białe i żółte napisy, grafika: miotła, mężczyzna, trójka dzieci z miotłami.

Tulipanowe pole

Sto pięćdziesiąt cebulek tulipanów posadzili uczniowie naszej szkoły przed budynkiem szkoły. Tulipanowe pole będzie można podziwiać wiosną, ale już teraz mali ogrodnicy uczą się jak pielęgnować te piękne kwiaty.

Tulipanowe pole przed szkołą na Cisowej >

Konkurs składkowy

Plakat - szaro-żółte tło, zdjęcie słoneczników, czarne, czerwone, fioletowe i niebieskie napisy, grafiki: świnka skarbonka, słoneczko, twarze dzieci.