Plakat - niebieskie tło, zdjęcie słoneczników, czarne i czerwone napisy.

"Sadzimy pole tulipanów"- klasy 4

W piątek 21 października uczniowie klas 4 przystąpili do „Sadzenia pola tulipanów” – akcji zainicjowanej przez Radę Rodziców.
Celem projektu jest:
- upiększenie szkolnego terenu,
- kształtowanie ekologicznych postaw,
- integracja nowo utworzonych klas 4.

Tulipany to jedne z najpopularniejszych kwiatów wiosennych. Pełne wdzięku, uroku, eleganckie, kolorowe, zachwycające szlachetnością swej prostoty. Mamy nadzieję, że na naszych szkolnych rabatach wiosną będą przepięknie się prezentowały. Zatem czekamy do wiosny!

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji i obsługi oraz Wszystkim uczniom klas 4 dzięki, którym była możliwość zorganizowania i przeprowadzenia akcji „Sadzenia pola tulipanów”.

Nauczyciele przyrody: Anna Gerber i Ewa Mejer

Plakat - białe tło, zdjęcie różowych tulipanów, czarne napisy.

Prezentacja >

21. 10. 2022 r.

Plakat - jasnozielone tło, żółte, białe, fuksjowe i czarne napisy, grafiki: tulipany, chłopoec sadzący kwiatek, dziewczynka z konewką.

Plakat - biało-beżowe tło, czarne, granatowe i czerwone napisy, grafiki: kolorowe serduszka, kolorowe kwiatki, zdjęcie kobiety i mężczyzny.

Kolaż zdjęć -  beż0we tło, różowe napisy, kolorowe serduszka, zdjęcia kartek wykonanych przez uczniów dla seniorów.

Kolaż zdjęć -  beżowe tło, kolorowe serduszka, różowe napisy, zdjęcia kartek wykonanych przez uczniów dla seniorów.

Plakat - beżowe tło, czarne i czerwone napisy, grafiki: zdjęcie nakrętek, dzieci, zdjęcie pojemnika na nakrętki w kształcie serca.

Plakat - białe tło, czarne napisy, zdjęcie nakrętek, tabela z harmonogramem zbiórek nakrętek.

Plakat - beżowe tło, czarne, niebieskie i czerwone litery, grafiki: zdjęcie kobiety i mężczyzny, zdjęcia z kartkami wykonanymi przez uczniów dla seniorów.

Plakat - białe tło,  czarne i czerwone litery, grafiki: kolorowe flamastry, dwa zeszyty, plecak, farbki i pędzel.

Plakat - niebieskie tło,  czarne i żółte litery, grafiki: dziewczynka, pojemnik na mydło.

Plakat - białe tło,  czarne i żółte litery, grafiki: globus, książki, piórnik, chłopiec z latawcem.