Najlepsza czytelniczka

Spieszymy donieść, że czytelniczką roku szkolnego 2022/2023 została Amelia z klasy III B.
Serdecznie gratulujemy!!!

21. 06. 2023 r.

Najlepszy czytelnik

Wśród naszych czytelników najwięcej książek w maju wypożyczył Janek S. z II d. Gratulujemy!
Bardzo wiele książek należy przeczytać po to, aby sobie uświadomić, jak mało się wie.
M. Gogol

14. 06. 2023 r.

Wspólne czytanie

7 czerwca o 10:00 kilkaset tysięcy dzieci i nastolatków z całej Polski czytało książki. W swoich bibliotekach, szkołach, w parkach i na rynkach. Nasza biblioteka włączyła się do akcji "Jak nie czytam, jak czytam". Uczniowie klas: 1b, 1c, 2c, 2d pokazały nam, że czytać można w towarzystwie. Bierzmy przykład!

12. 06. 2023 r.