Wielki Maraton Czytelniczy - wyniki

Za nami kolejny rok zmagań w Wielkim Maratonie Czytelniczym. Niezmiernie miło jest nam ogłosić kolejne sukcesy w ramach tego czytelniczego wyzwania. W roku szkolnym 2022/2023 7 osób zdobyło tytuł laureata i 1 osoba tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy!!!🥳🏆🥇
Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursie. Za zaangażowanie, trud i wytrwałość - uczniom i rodzicom.

01. 06. 2023 r.

Lektury na marzec

Lektury czytamy w marcu - test w kwietniu. To już ostatni etap konkursu.

Plakat - jasnoniebieskie tło, niebieskie i czerwone litery, okładki książek.

11. 03. 2023 r.

Lektury na luty

Lektury czytamy w lutym, na test zapraszamy w marcu.

Plakat - jasnoniebieskie tło, czarne, niebieskie i czerwone litery, okładki książek.

17. 02. 2023 r.

Lektury na grudzień

Test piszemy w styczniu.

Plakat - jasnożółte tło, niebieskie i czerwone litery na białej kartce.

05. 12. 2022 r.

Lektury na listopad

Plakat - jasnozielone tło, czarne i czerwone litery, zdjęcia 3 okładek książek.

08. 11. 2022 r.

Lektury na październik

Plakat - korkowe tło, na białej kartce niebieskie i czerwone litery.

03. 10. 2022 r.

Polubić czytanie...

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym Wielki Maraton Czytelniczy.
Szczegóły na plakacie poniżej lub na stronie organizatora: Wielki Maraton Czytelniczy | WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Gdańsku (wbpg.org.pl).
Zainteresowanych zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Szare tło, czarne, niebieskie, zielona i fuksjowe litery, loga Wielkiego Maratonu Czytelniczego.

08. 09. 2022 r.