Zasłużony wypoczynek

Plakat - Białe i szare napisy, zaśnieżone drzewa, bałwan, domy z rozświetlonymi oknami, szare niebo, padający śnieg.

13. 01. 2023 r.

Magiczna moc czytania

Zachęcamy rodziców i nauczycieli do wysłuchania ciekawego webinaru dotyczącego czytania.

Link do webinaru >

Link do strony Cała polska czyta dzieciom >

13. 01. 2023 r.

Pasowanie na czytelnika - I d

Relacja z uroczystości pasowania na czytelnika uczniów klasy I d.

Plakat - białe tło, jasno- i ciemnoniebieskie litery, grafika: tarcza szkolna, dzieci niosiące ksiażki, zielona żabka, książki.

11. 01. 2023 r.

Pasowanie na czytelnika - I a

11 stycznia to dzień, w którym grono czytelników biblioteki szkolnej powiększyło się o uczniów klasy I a i I d.
Mamy nadzieję, że nowi czytelnicy będą często zaglądać w progi biblioteki szkolnej. Zapraszamy.

Plakat - białe tło, jasnoniebieskie i ciemnoniebieskie litery, grafika: książki, tarcza szkolna, dzieci niosiące ksiażki, zielona żabka.

11. 01. 2023 r.

Pasowanie na czytelnika - I b

Mamy nadzieję, że dzisiejsza uroczystość na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy I b - zostali oficjalnie przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Niech wypożyczanie i czytanie książek stanie się ich codzienną przyjemnością.📖😍📚

Plakat - białe tło, jasno- i ciemnoniebieskie litery, grafika: książki, tarcza szkolna, dzieci niosiące ksiażki, zielona żabka.

10. 01. 2023 r.

Pasowanie na czytelnika - I c

Uczniowie I c zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej.
Mamy nadzieję, że od dziś będą naszymi częstymi gośćmi.

Plakat - białe tło, jasno- i ciemnoniebieskie litery, grafika: książki, tarcza szkolna, dzieci niosiące ksiażki.

09. 01. 2023 r.

Najlepsza czytelniczka

Miło nam ogłosić, że po raz drugi tytuł czytelnika miesiąca (grudzień) zdobyła Amelka z III b.
W nowym roku zapraszamy do wypożyczania książek.
Do Siego Roku!

Plakat - zielone w białe kropki tło, czarne, szare, niebieski i fuksjowe litery, zdjęcie dziewczynki z dyplomem w dłoniach natle bożonarodzeniowej choinki.

02. 01. 2023 r.

Biblioteka szkolna w świątecznym nastroju

Plakat - czerwone tło, białe litery, czerwone bombki na sztucznym śniegu, grafika - karmelowa książka, na niej brazowe okulary, obok beżowo-czerwony kubek.

22. 12. 2022 r.

Warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Na warsztaty do Miejskiej Biblioteki Publicznej (filia nr 6) wybrała się również klasa II a. Podczas zajęć z panią Wereniką uczniowie wykonali piękne kartki świąteczne, a także rozmawiali o tym, jak obchodzi się święta Bożego Narodzenia w innych krajach.
W ramach podziękowania uczniowie przekazali prowadzącej drobny upominek i kartkę świąteczną z życzeniami.
Wydarzenie powstało przy wsparciu Funduszy Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.
Dziękujemy za zaproszenie pani Karolinie z MBP:)

15. 12. 2022 r.