"Gdynia i ja" - wyniki zabawy fotograficznej

Dziękujemy za udział w zabawie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Nagrody i dyplomy wręczymy w najbliższych dniach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Plakat - czerwona ramka, białe tło, czerwone, niebieskie i czarne litery, grafika: aparaty fotograficzne, ludzie z aparatami fotograficznymi.

Galeria zdjęć >

08. 03. 2023 r.

Czytelnik miesiąca

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w lutym mamy dwie czytelniczki miesiąca.
Gratulacje dziewczyny!

Plakat - zielone tło, czerwone i czarne litery, dwa zdjęcia dziewczynek na tle regałów z książkami, grafika: zielona żabka.

06. 03. 2023 r.

Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarza

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Depresją - ważne wydarzenie, które przypomina nam o tym jak istotna jest edukacja i zrozumienie chorób psychicznych.
Zachęcamy do zapoznania się z plakatami, które zostały powieszone przed wejściem do biblioteki szkolnej oraz chcielibyśmy polecić kilka ciekawych książek dostępnych w naszej bibliotece.

01. 03. 2023 r.

Depresja - ważny temat

24. 02. 2023 r.

17 lutego - Światowy Dzień Kota

Jutro - 17 lutego - Światowy Dzień Kota.
Jeżeli jesteście miłośnikami kotów, zapraszamy do biblioteki szkolnej. Znajdziecie tam wiele ciekawych książek o tych niezwykłych stworzeniach.🐱

Kolaż zdjęć - okładki książek o kotach.

16. 02. 2023 r.

Zabawa walentynkowa w bibliotece

Walentynki już jutro! W bibliotece szkolnej chcemy zaprosić Was do zabawy "Randka w ciemno z ... książką".
Jak to działa? Wypożycz książkę z zakrytą okładką. Nie wiesz co kryje się w środku... miłosna historia, poradnik dla zakochanych, a może coś zupełnie innego. Zabierz książkę do domu, spędź z nią trochę czasu - czytając i poznając ją bliżej...

Plakat - różowe tło, fioletowe napisy, grafika: książka, ma której jest czerwone i różowe serduszko; liliowe, amarantowe i pomarańczowe serduszka.

13. 02. 2023 r.

97. urodziny Gdyni!

Dziś świętujemy urodziny naszego miasta.
97. urodziny to doskonała okazja, aby poznać historię i kulturę miejsca, w którym mieszkamy. Dlatego też chcielibyśmy polecić kilka książek o Gdyni, które można wypożyczyć w naszej bibliotece szkolnej.

10. 02. 2023 r.

Zapraszamy do zabawy fotograficznej

Plakat - czerwona ramka, niebieskie tło, białe i czarne napisy, grafika: dwa aparaty fotograficzne, dzieci z aparatami fotograficznymi.

Plakat - beżowe tło, czarne napisy, grafika: kolorowe trójkąty.

01. 02. 2023 r.

Styczeń w bibliotece

Niezmiernie miło nam poinformować, że tytuł czytelnika miesiąca stycznia otrzymał Jaś S. z kl. IId. Najwięcej książek w minionym miesiącu wypożyczyła klasa Ia. Gratulujemy i jesteśmy ciekawi jak będą wyglądały wypożyczenia w lutym.

Plakat - szare tło, niebieskie, czerwone, pomarańczowe i jasnobrązowe napisy, grafika: zielona żabka, zdjęcie chłopca z dyplomem.

Plakat - pomarańczowe tło, niebieskie, czarne i białe napisy, grafika: zielona żabka, stos książek.

01. 02. 2023 r.