Finał akcji charytatywnej "Herbatka dla babci i dziadka"

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję charytatywną "Herbatka dla babci i dziadka". Przedstawiciele @Fundacja Adaptacja odebrali dziś zgromadzone dary. Mamy nadzieję, że umilą one seniorom długie zimowe popołudnia i wieczory.
Dziękujemy również uczennicom klasy VI a, które pomagały w pakowaniu przyniesionych rzeczy.

14. 12. 2022 r.

Świąteczne warsztaty

Klasa III c wybrała się na krótki spacer do sąsiadującej z nami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni (Filia nr 6 - Biblioteka Cisowa) i wzięła udział w warsztatach, które prowadziła Pani Veranika z Białorusi. Podczas zajęć uczniowie rozmawiali, jak święta Bożego Narodzenia obchodzi się w innych krajach oraz wykonali świąteczne kartki.
Wydarzenie powstało przy wsparciu Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.
Dziękujemy za zaproszenie.

09. 12. 2022 r.

Gratulacje dla Amelki!

Miło nam przedstawić Nowego Czytelnika Miesiąca!
W listopadzie najwięcej książek wypożyczyła Amelka z kl. III b.
Zapraszamy do wypożyczania książek i wzięcia udziału w szkolnej rywalizacji.

Plakat - czerwone tło, czarne i jasnozielone litery, grafika: książki, zdjęcie dziewczynki na tle papierowych mikolajów w butach.

07. 12. 2022 r.

Jesienna herbatka dla babci i dziadka

Biblioteka szkolna przypomina o trwającej zbiórce dla seniorów.

Plakat - żółte tło, czarne litery, grafika: filiżanka z herbatą, jesienne liście.

28. 11. 2022 r.

0A w bibliotece

Z okazji Dnia Pluszowego Misia bibliotekę szkolną odwiedziło dziś wielu uczniów ze swoimi pluszakami. Klasa 0 a zagościła u nas trochę dłużej i wysłuchała bajki o przygodach misia Brumm, który pewnych rzeczy nie rozumiał.

25. 11. 2022 r.

Książki o misiach

Z okazji Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zachęca do wypożyczania książek o misiach.

Okładka książki - zielone tło, czarne, zielone, białe litery, grafika - miś w szaliku obejmujący wielką kulę śniegu.

Galeria zdjęć >

25. 11. 2022 r.

Nowości w bibliotece

Z funduszy zebranych podczas kiermaszu używanej książki, część środków przekazałyśmy na schronisko dla zwierząt "Ciapkowo". Za pozostałą kwotę zakupiłyśmy nowe książki - komiksy, które cieszą się dużym zainteresowaniem, pisaki oraz klocki - aby miło spędzać czas w czytelni.
Zapraszamy.

Plakat - niebieskie tło, białe napisy napisy, zdjęcia dzieci w bibliotece, gyplom, zdjęcia okładek książek, gry i kredek.

10. 11. 2022 r.

Goście w bibliotece

W ostatnim czasie bibliotekę szkolną odwiedzili mili goście - uczniowie klas zerowych. Podczas wizyty poznali się z niezwykłym Panem Kuleczką i jego podopiecznymi: kaczką Katastrofą, psem Pypciem i muchą Bzyk-Bzyk.
Książki o Panu Kuleczce polecają się do czytania.
Zapraszamy📖📚📖😍

Plakat - niebieskie tło, białe napisy napisy, zdjęcia dzieci w bibliotece, zdjęcia okładki książki Pan Kuleczka.

08. 11. 2022 r.

Jesienna herbatka dla babci i dziadka

Plakat - szare tło, czarne i białe napisy napisy, jasnopomarańczowa filiżanka, kolorowe liście klonu, mała dynia.

07. 11. 2022 r.