Czytelnik października

Gratulacje dla Jana S. z klasy 3c, który w październiku wypożyczył 56 książek.
Kto czyta książki, żyje podwójnie” - Umberto Eco.
Zapraszamy do wypożyczania książek z biblioteki szkolnej.

Plakat - zielone tło, czarne i czerwone napisy, zdjęcie chłopca trzymającego dyplom i książkę, grafiki przedstawiające książki.

04. 11. 2022 r.

Międzynarodowy Miesiąc Biblioteka Szkolnych

W bibliotece obchodziliśmy dziś ostatni dzień Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W zabawie "Książka - Zagadka - Cukierek" wzięło udział wielu uczniów. Zabawa była przednia😀

31. 10. 2022 r.

Udany kiermasz

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w kiermaszu i pomoc w jego realizacji.

Plakat - fioletowe tło, białe napisy, białe serduszka w czerwonych kółkach, zdjęcia dzieci sprzedających książki.

28. 10. 2022 r.

Kiermasz

Biblioteka zaprasza na kiermasz - będzie można kupić używane książki, czasopisma i płyty DVD. Wszystko za 1 zł.

Plakat - granatowe tło, białe napisy, grafika: stos książek, chłopiec.

24. 10. 2022 r.

Mili goście w bibliotece

Z okazji akcji wspólnego czytania bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 32 Cisowiaczki (grupa Smerfy i Kaczory). Przedszkolaki wysłuchały pełnej uścisków i miłość bajki "Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham".

Kolaż zdjęć - okładka książki, przedszkolaki w bibliotece.

21. 10. 2022 r.

Wspólne czytanie

W czwartek 20.10, o godz. 10:00 zabrzmiał specjalny dzwonek, który był sygnałem do wspólnego czytania w klasach. Oto relacja z tego wydarzenia. Dziękujemy za udział w akcji i zaangażowanie.

Kolaż zdjęć - uczniowie czytający książki.

Galeria zdjęć >

21. 10. 2022 r.

Międzynarodowy Miesiąc Biblioteka Szkolnych

Październik to tradycyjnie Międzynarodowy Miesiąc Biblioteka Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza do udziału w kilku przedsięwzięciach.
Już dziś, o godz. 10:00 zabrzmi specjalny dzwonek, który będzie sygnałem do przerwania lekcji na rzecz wspólnego głośnego czytania.
Zapraszamy do biblioteki szkolnej.📚📖📚

20. 10. 2022 r.

Dary dla biblioteki szkolnej

Księgozbiór biblioteki szkolnej powiększa się nie tylko o pozycje zakupione z budżetu szkoły ale również o dary od naszych czytelników.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom: uczniom, rodzicom i nauczycielom za ciekawe pozycje książkowe.
Zapraszamy do wypożyczania.

Okładki książek: Mały książe, Opowieść wigilijna, Anaruk chłopiec z Grenlandii, Chłopcy z Placu Broni, W pustyni i w puszczy.

Galeria zdjęć >

17. 10. 2022 r.