Poczta walentynkowa klas 0 - III

22. 01. 2024 r.

2d dla Babci i Dziadka

Kochana Babciu, kochany Dziadku w dniu Waszego Święta dużo zdrowia i radości życzą Wam wnuczęta z klasy 2 d❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Papierowe kwiaty w ozdobnych słoiczkach.

Upominki dla Babci i Dziadka

Klasa 3a przygotowała dla Babć i Dziadków piękne upominki - własnoręcznie zrobione serwetki i kalendarze. Kochanym Babciom i Dziadkom wysyłamy płynące prosto z serca życzenia zdrowia i radości💞

Kolorowe serwetki przewiązane czerwonymi wstążeczkami.

Dla Babci i Dziadka

Moc życzeń 💐dla wszystkich Babć ❤️ i Dziadków ❤️ od uczniów z klasy 3 d.

Laurki dla Babci i Dziadka.

Porcelanowe ozdoby

Przez cały tydzień w klasie 2c powstawały porcelanowe ozdoby, dla bardzo ważnej w rodzinie Osoby. Najpierw dzieci wyrabiały masę porcelanową, potem wykrawały kształty i ozdabiały koralikami. Po wyschnięciu serduszka były malowane perłowymi farbami i lakierowane. Z pewnością będą pięknym prezentem.

Pomarańczowe tło, białe serca z kwiatkami.

Koło Mały Przyrodnik

Na dzisiejszych zajęciach Koła MAŁY PRZYRODNIK wszyscy uczestnicy mieli możliwość stworzenia Lampy Lawy. Zabawa była świetna, a jaki efekt 🙂🧪🧫

Butelka z pomarańczową cieczą.

Szkolenie 2c w sali edukacyjnej "Ognik" Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni

Dzięki wspaniałym, praktycznym zajęciom, mogliśmy uzmysłowić sobie jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą pożar, co może go, wywołać i jak się wtedy zachować. Jesteśmy zachwyceni zapleczem dydaktycznym oraz formą przeprowadzenego szkolenia. Podziwiamy ciężką pracę strażaków i bardzo im dziękujemy - za to, że są.
Zachęcamy pozostałe młodsze klasy do skorzystania z takich zajęć - nie jest łatwo się tam dostać, trzeba w wakacje zdobyć termin na kolejny rok szkolny - zdjęcia pokazują, że naprawdę warto.

Dzieci w strojach strażaków, strażak.

17. 01. 2024 r.

Kółko plastyczne

Na kółku plastycznym klas młodszych - zegary warsztatów EcoArt - Akademia Kreatywności sprawiły, że padł rekord frekwencji - 45 uczestników!!!!!
Biją godziny na zegarach a mi bije serce z radości i emocji.
Dziękujemy prowadzącym za możliwość odkrycia kolejnych umiejętności.
Monika Marat

Sala lekcyjna - dzieci siedzące w ławkach.

Galeria zdjęć cz. I>      Galeria zdjęć cz. II>      Galeria zdjęć cz. III>      Galeria zdjęć cz. IV>

16. 01. 2024 r.