2d dla Babci i Dziadka

Upominki dla Babci i Dziadka

Klasa 3a przygotowała dla Babć i Dziadków piękne upominki.

Dla Babci i Dziadka

Moc życzeń 💐dla wszystkich Babć ❤️ i Dziadków ❤️ od uczniów z klasy 3 d.

Porcelanowe ozdoby

Przez cały tydzień w klasie 2c powstawały porcelanowe ozdoby, dla bardzo ważnej w rodzinie Osoby

Koło Mały Przyrodnik

Na dzisiejszych zajęciach Koła MAŁY PRZYRODNIK wszyscy uczestnicy mieli możliwość stworzenia Lampy Lawy.

Międzypokoleniowa Paczka Świąteczna

Pragniemy podziękować z całego serca Szkole Podstawowej nr 31 w Gdyni za włączenie się w V edycję Międzypokoleniowej Paczki Świątecznej ❤️
Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie ❤️
Fundacja Adaptacja

Bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych

W tym tygodniu poruszaliśmy tematy związane z bezpieczeństwem podczas zabaw na śniegu i lodzie oraz rozmawialiśmy o odpowiednim ubieraniu się zimą.

Szkolenie 2c w sali edukacyjnej "Ognik" Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni

Dzięki wspaniałym, praktycznym zajęciom, mogliśmy uzmysłowić sobie jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą pożar, co może go, wywołać i jak się wtedy zachować.

17. 01. 2024 r.

Losowanie w Konkursie Rady Rodziców

Rada Rodziców przedstawia losowanie nagród w naszym Konkursie.

17. 01. 2024 r.

Kółko plastyczne

Na kółku plastycznym klas młodszych - zegary warsztatów EcoArt - Akademia Kreatywności.

16. 01. 2024 r.