Wizyta w sali edukacyjnej

Wizyta klasy 2a w sali edukacyjnej „Ognik” w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni.

Zima wróciłaaa...

1c i 3a na górce.

16. 01. 2024 r.

Międzyszkolny konkurs „ARCHITEKTUR UND KUNST IM DEUTSCHSPRACHIGEN RAUM”

Konkurs skierowany jest do uczniów z klas 6-8 szkół podstawowych przy wsparciu ich nauczycieli.

Karta zgłoszenia ucznia do konkursu

Przeprowadzka

W związku z planowaną przeprowadzką w nadchodzącym tygodniu biblioteka szkolna będzie nieczynna. Zapraszamy po feriach zimowych do nowej lokalizacji.

"Półkolonie w czasie ferii

Szanowni rodzice, są wolne miejsca na półkolonie w drugim tygodniu ferii (25 miejsc) jeżeli są dzieci zainteresowane udziałem w półkoloniach, proszę o składanie deklaracji w sekretariacie do czwartku 18 stycznia do godz. 15.00.

"Gdynia malowana kwiatami"

Konkurs "Gdynia malowana kwiatami", zostanie przeprowadzony w Gdyni już po raz dziesiąty.
Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem Uczniów, co nas bardzo cieszy i motywuje do jego kontynuacji.
Wydział Ogrodnika Miasta zaprasza do udziału w konkursie uczniów klas I-III oraz IV-VIII Szkół Podstawowych.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej.

Konkurs "Gdynia malowana kwiatami" >

Gratulacje

Dla uczennic, które przeszły do kolejnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego.

14. 01. 2024 r.

Olimpus

W dniu 12 stycznia uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z geografii "OLIMPUS".

14. 01. 2024 r.

Lider Lokalnej Ekologii

W ramach kolejnych działań z projektu edukacyjnego "Lider Lokalnej Ekologii" uczniowie klasy 7A na lekcji geografii tworzyli EKO awatary, wykorzystując możliwości programu voki.

12. 01. 2024 r.

Różne formy bałwanków

W wykonaniu dzieci z klasy 3d.

12. 01. 2024 r.