Eko komiks

W ramach projektu edukacyjnego Lider Lokalnej Ekologii "Na tropie czystej wody" uczniowie klasy 5 c na godzinie wychowawczej i 6 b na lekcji techniki zapoznali się z przygodami Sambora i jego przyjaciół.

24. 01. 2024 r.

Babciu, Dziadku dziękuję, że jesteście-dzieci z zerówki ❤️

24. 01. 2024 r.

2b z wizytą w Straży Pożarnej

23.01. odwiedziliśmy Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Przygotowana przez klasy 1.

Konkurs plastyczny

Zapraszmy uczniów klas I - III uczęszczających do świetlicy szkolnej do udziału w konkursie plastycznym "Mieszkańcy Morza Bałtyckiego".

Wesołe pingwinki

Prace uczestników kółka plastycznego.

23. 01. 2024 r.

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Pejzaż zimowy"

W ramach zajęć w świetlicy szkolnej Liliana J. z kl. 1d, Błażej S. z kl. 1a oraz Marcelina R. z kl. 2d przygotowali prace na międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Pejzaż zimowy" organizowany przez SP nr 16 w Gdyni.

Poczta walentynkowa klas 0 - III

Na I p. w budynku C oraz w szatni przy wejściu do szkoły od 12 lutego do 13 lutego do godziny 12.00 stać będzie skrzynka na pocztę walentynkową dla klas 0 - III.

Bezpieczne ferie

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

Konkurs Wiedzy o Gdyni

17 stycznia uczniowie naszej szkoły: Hania, Ula, Adam i Kuba wzięli udział w Półfinale Konkursu Wiedzy o Gdyni.