Klasy 2 - wycieczka do Łeba Parku

Zabawa i jeszcze raz zabawa. A śmiech szczęśliwych dzieci, słychać było podobno aż w Gdyni.

17. 06. 2024 r.

Zerówka w Marszewie

Rodzinna zabawa i relaks w ogrodzie botanicznym w Marszewie.

17. 06. 2024 r.

Czwartkowa wycieczka klasy 3a

Teatr Muzyczny od kulis czyli zwiedzanie tajemniczych zakamarków tego wspaniałego miejsca! Bardzo dziękujemy za fantastyczne i profesjonalne oprowadzanie! To była wyjątkowa teatralna wędrówka.

Końcoworoczna wycieczka klas 1

Święto Mamy i Taty w klasach 3a i 3d

Niestandardowa lekcja w 1D

Dziś w 1 d odbyła się niestandardowa lekcja, dwoje uczniów przygotowało prezentacje na temat, który sami sobie wybrali, ale związany z ostatnimi tematami lekcji. Polcia zaprezentowała nam miejsce w Europie, do którego chciała by pojechać 😍, a Szymek opowiedział bardzo interesujące ciekawostki o bluszczu. Było bardzo ciekawie i pouczająco 💪💗😍. Gratulacje dla uczniów za chęci i pomysłowość!!! 😍💪

12. 06. 2024 r.

Wycieczka klasy 2c

Integracyjna, przyrodnicza wycieczka klasy 2c brzegiem morza, malowniczą trasą Babie Doły - Mechelinki.

12. 06. 2024 r.

Kółko plastyczne

Ostatnie w tym roku szkolnym kółko plastyczne i przepiękne, pamiątkowe drzewka szczęścia. Były zajęcia, były słodkości i dużo cudownych uścisków.
To był niezwykły rok. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne, radosne i twórcze spotkania. Kółko plastyczne nigdy nie miało tak wielu chętnych uczestników, to ogromna radość i satysfakcja. Dziękuję wszystkim Rodzicom za przyprowadzanie i odbieranie dzieci, za kupowanie potrzebnych artykułów, za pomaganie w ogarnianiu twórczego nieładu po zajęciach, za wszystkie miłe słowa.
Dzięki współpracy z przemiłymi ludźmi z EcoArt - Akademia Kreatywności oraz dzięki pomocom WENA - świat nauki i zabawy, nasze zajęcia stały się ciekawsze, poznaliśmy różne techniki i możliwości, odkryliśmy, że każdy ma talent i umie tworzyć. Prace dzieci zdobią szkolne korytarze, okna, sufity i domowe półki.
Mam nadzieję, że zobaczymy się znów od września.
Miłego wypoczynku.
Monika Marat

11. 06. 2024 r.

Koło MAŁY PRZYRODNIK