Wycieczka do Parku Dinozaurów

Zabaw, śmiechu, skoków, zjazdów i wrażeń nie było końca podczas wycieczki 3b i 3c do Parku Dinozaurów w Łebie.

Odprowadzam Sam

Dzieci z zerówki zakończyły akcję Odprowadzam Sam, w nagrodę za za eko postawę otrzymały drzewko.

Na pikniku

Najmłodsi z naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka na pikniku.

Święto Rodziny w 3b i 3c

To był wspaniały dzień. Wspólnie z rodzicami bawiliśmy się w pięknym ogrodzie botanicznym w Marszewie. Oprócz ogniska, smacznych przekąsek, zabaw na trawie i spaceru leśnym szlakiem uczestniczyliśmy wszyscy w zajęciach terenowych z kompasami. Śmiechu i uciech nie było końca.

Kółko plastyczne

Uczestnicy tym razem starali się opanować trudną sztukę władania igłą i nitką. Takie zajęcia to nowość na naszym kółku. Każdy z zawzięciem i w różnych pozycjach szukał sposobu, na złączenie elementów filcu tak, by powstał zaczarowany i czarujący o imieniu Czaruś. Niektórym się udało, niektórzy dokończą szycie w domu.
Miło było na koniec zajęć usłyszeć słowa: "proszę Pani strasznie lubię to kółko" 😍

04. 06. 2024 r.

Konkurs plastyczny "Kwiatki na Dzień Matki"

Dziś zostały wręczone dyplomy i nagrody za konkurs plastyczny "Kwiatki na Dzień Matki" organizowany przez SP 52. Julka B. Z klasy 2c oraz Oleksandra z 3a zajęły 2 miejsce, a Weronika z klasy 3a - 3 miejsce.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

04. 06. 2024 r.

Radosny Dzień Dziecka w klasie 3d

03. 06. 2024 r.

Wycieczka po Gdyni

Wspaniała wycieczka klasy 3a po naszej pięknej Gdyni. Zwiedzanie Daru Pomorza, spacer, zabawy na placu zabaw no i oczywiście pyszne lody z okazji Dnia Dziecka! To był bardzo aktywny dzień:)

29. 05. 2024 r.

Kółko plastyczne

EcoArt - Akademia Kreatywności zna sposób na odpoczynek po długim, gorącym dniu. Nic tak nie uruchamia kreatywności i radości jak tworzenie własnej biżuterii. Nawet prowadzący kółko nauczyciel tak się wciągnął w nawlekanie pięknych koralików i wyginanie uszek od kolczyków, że zapomniał robić zdjęcia.

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >

27. 05. 2024 r.