Cudowny Dzień Matki w Bojanie♥️

Alpaki to zwierzęta przyjazne ludziom a dzieciom w szczególności. Oprócz alpak, uczniowie klasy 2a i 2b, przytulali i karmili króliczki, owieczki, zobaczyli pawie, papugi, szkockie krowy górskie, świnki morskie i kaczki. Dzieci odśpiewały piosenki dla mam i tatusiów oraz wręczyły upominki. Było też ognisko i kiełbaski. Wszyscy wyjechali bardzo zadowoleni.

27. 05. 2024 r.

Niezwykły dzień Mamy i Taty

Klasy 2c i 2d.

23. 05. 2024 r.

Kółko MAŁY PRZYRODNIK

Ostatnie kilka zajęć kółka MAŁY PRZYRODNIK poświęciliśmy na przygotowanie niespodzianki dla mam uczestników zajęć. Efekt końcowy do obejrzenia po otrzymaniu 😀. Przyłączam się do życzeń, z okazji zbliżającego się Dnia Matki, życzę spełnienia marzeń, uśmiechu i cierpliwości 🙂🌹.
PS nie zaniedbaliśmy przy tym zajęć i dowiedzieliśmy się, w jaki sposób oczyszcza się i uzdatniacz wodę pitną.

17. 05. 2024 r.

Kompozycja martwej natury

W klasie 3 d.

17. 05. 2024 r.

XXVI konkurs matematyczny klas III gdyńskich szkół podstawowych

Dzisiaj mimo dnia wolnego od zajęć czwórka naszych trzecioklasistów Alicja K. i Sasza S. z 3c oraz Julian K. i Olek Ż. z 3a reprezentowali naszą szkołę w XXVI konkursie matematycznym klas III gdyńskich szkół podstawowych. Po części indywidualnej, wspólnie - zespołowo zmagali się z skomplikowanymi zadaniami i zagadkami logicznymi. Czekamy na wyniki.

16. 05. 2024 r.

Zielona Szkoła dzień 3

I niestety pożegnanie z Mazurami. Nauczyliśmy się obsługiwać kompas, więc na pewno wrócimy do domu.

15. 05. 2024 r.

Zielona Szkoła dzień 2

Wędrówka do rezerwatu przyrody.

Galeria zdjęć >

Sztuka przetrwania, czyli jak uzyskać ogień, czystą wodę i zrobić samemu coś do zjedzenia...

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >

Zakończenie dnia - "Tor Komandosa" i dyskoteka.

14. 05. 2024 r.

Zielona Szkoła

Zielono na Zielonej Szkole. Kończy się dzień 1.

Zielona Szkoła

Zielona Szkoła melduje dotarcie na miejsce do Ośrodka Rybaczówka Rutka 😍

13. 05. 2024 r.

Zielona Szkoła klas młodszych ruszyła po przygodę