Teatr w kinie

Dziś klasy 1 pojechały na Teatr w kinie, który przedstawił dzieciom 3 baśnie Andersena.
Dzieciom bardzo się podobało 💪🙂

Prace na konkurs

Prace, które pojechały na konkurs plastyczny do SP 48 w Gdyni "Gdynia oczami najmłodszych mieszkańców".
Dziękujemy chętnym dzieciom klas 0-1 za ich wykonanie.

Cisoludek

Który Cisoludek skradł Wasze serce?
Bardzo jesteśmy też ciekawi, który spodoba się Radzie Dzielnicy Cisowa 🤩
Oto prace konkursowe, czyli pomysły dzieci klas 0 - 3 naszej szkoły. Wyniki podczas festynu 24 maja.

Klasa I c w Straży Pożarnej

"Jak powstaje książka?"

Klasa 2d uczestniczyła w warsztatach pt. "Jak powstaje książka?" z autorką książek dla dzieci i właścicielką wydawnictwa - panią Mają Strzałkowską.
Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za zaproszenie do Biblioteki Cisowa i możliwość udziału w tych niezwykłych zajęciach😊

Kółko plastyczne

Prace bzem pachnące.

Finał gdyńskiego konkursu MISTRZ SUDOKU

Dzisiaj w SP nr 13 w Gdyni odbył się finał gdyńskiego konkursu MISTRZ SUDOKU. Zadania okazały się niełatwe. Wszyscy bardzo się starali, a tytuł wicemistrza otrzymał Adam Nowicki z klasy 4a.
Gratulujemy!!!

Na wiosennej łące z pszczółkami - Ic