Spacer w Gdyni

Ostatnie wspólne wyjście klasy III b i III c na spacer do Gdyni. Bawiliśmy się świetnie. Pogoda i humory dopisały. Lody też były pyszne. Do zobaczenia w IV klasie.

Ostatnie dni szkoły - klasa 2C

Klasa 2c ostatnie dni szkoły spędziła na zabawie w sali i na dworze. Odbyły się również warsztaty z mamą Leona, podczas których dzieci opanowały trudną sztukę plecenia bransoletek. Bardzo dziękujemy Pani Beacie.

W klasie 3A

Ostatnie, wspólne wyjście na lody klasy 3a. Lody smaczne i słodkie, ale uczucie, że już zaraz się rozstaniemy ma gorzki smak...

W klasie 1C

W Ic wspólnie się uczymy, aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu i bawimy się na pikniku w ostatnich dniach przed wakacjami!

Klasa 1A poleca na wakacje 😃🌻

Słodkie pożegnanie klasy 3d 🍦🍡

Wycieczka klasy 3a i 3d do Torunia

Dużo się działo:) Wyrabialiśmy własnoręcznie pamiątkowe pierniki, oglądaliśmy seans w planetarium, spacerowaliśmy po Starym Rynku i uczestniczyliśmy w pełnej emocji grze miejskiej. W międzyczasie zjedliśmy pyszny obiad. Było wspaniale!

Wycieczka integracyjna - klasa 2D

Dnia 18 czerwca klasa 2A wybrała się na wycieczkę integracyjną. Podczas tej wycieczki dzieci zwiedziły Muzeum Motoryzacji,udaly się na spacer po Cisowej. Wesoło bawiły się na placu zabaw. Na koncu odwiedziły McDonald. 🦋😍🌞🍟🚙🏍🚗🛺🥰

Klasa 1D na wycieczce

To był piękny dzień 💗, chcemy się jeszcze sobą nacieszyć 🥰 dlatego 1d spędziła lekcje na plaży, placu zabaw i lodach 😍. Było super 💗

Klasa 1A z wizytą u strażaków

Klasa 1a uczestniczyła w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa w domu, w szkole, na wakacjach. Obejrzeliśmy wóz strażacki, powtórzyliśmy numery alarmowe. Bardzo dziękujemy tacie Igora - Panu Przemysławowi za zaproszenie.