Makieta

Na zakończenie zajęć dotyczących lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" klasa 3a wykonała wspólnie makietę.

20. 02. 2024 r.

"Zaczarowana Zagroda"

W ostatnim czasie klasa 2A omawiała lekturę pt. "Zaczarowana Zagroda". Na lekcjach dzieci rozwiązywały krzyżówki, oglądały filmy edukacyjne o Antarktydzie oraz wykonywały prace plastyczne ❄️🐧🦭🧊

Tablica z pracami dzieci - ilustracje do lektury Zaczarowana zagroda.

16. 02. 2024 r.

Koło MAŁY PRZYRODNIK

Na zajęciach Koła MAŁY PRZYRODNIK sprawdziliśmy jak działa "mydło na bakterie" oraz malowaliśmy na mleku - czyli zasada działania detergentów oraz troszkę o ciśnieniu 🙂🧪🧫⚗️🫧

16. 02. 2024 r.

Klasa 3d w pracowni malarskiej „Malort”

W dniu wczorajszym klasa 3d odwiedziła niesamowite miejsce w Gdyni „Malort” - to miejsce spontaniczności i entuzjazmu. To tam odbywają się niecodzienne zabawy malarskie, pod czujnym okiem wybitnej specjalistki w tej dziedzinie - pani Joanny mamy Krzysia z 3 d.
Dzieci dzięki zaproszeniu, mogły oddać się radości tworzenia niepowtarzalnych i bardzo osobistych obrazów, Prace w tej pracowni powstają przy użyciu naturalnych farb i pędzli Arna Sterna. W ciągu niespełna dwóch godzin powstało 40 obrazów 🖼️🖼️.
Pracownia ta to miejsce, gdzie każdy uczestnik jest chroniony przed światem zewnętrznym, nie można tam wprowadzać telefonów ani innych rzeczy. Jest biała kartka, farby i artysta 🧑‍🎨 🎨
Serdecznie dziękujemy pani Joannie za drugie już zaproszenie do pracowni i możliwość przeżycia ogromnej radości tworzenia. Obrazy 🖼️ są tajemnicą, dlatego też widzimy na zdjęciach tylko puste kartki i młodych artystów 🧑‍🎨🎨.

Grupa dzieci przed Muzeum Miasta Gdyni.

Klasa 2d w Muzeum Miasta Gdyni

Klasa 2d świętowała 98 urodziny naszego miasta w Muzeum Miasta Gdyni. Dzieci poznały historię powstania Gdyni oraz wiele ciekawostek geograficzno-przyrodniczych dotyczących naszego regionu.

Grupa dzieci przed Muzeum Miasta Gdyni.

Klasy pierwsze w Teatrze Muzycznym

"Eduś i Polka na tropach muzyki" na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego. Pierwszaki bawiły się super! Było żywiołowo, energetycznie, rytmicznie i śpiewająco.

Pierwszoklasiści przed Teatrem Muzycznym w Gdyni.

Walentynki 2024

Zielona tablica - narysowane kredą żółte serce ozdobione czerwonymi serduszkami.

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >

Na zajęciach komputerowych uczniowie klasy 2A ❤️💕wykonali walentynki w programie Paint ❤️💟💖💌

Galeria zdjęć cz. III >

Miłości i życzliwości na codzień życzą dzieci z zerówki 💕😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Film >

14. 02. 2024 r.

Poczta walentykowa posegregowana

Jutro wychowawcy rozdadzą przesyłki.
Dziękujemy za udział w zabawie. Życzymy jutro wieku miłych chwil, wzruszeń i zaskoczeń.

Poczta walentynkowa.

13. 02. 2024 r.

W klasie 3a

Mimo, że do wiosny daleko, w klasie 3a zakwitły zasadzone jesienią tulipany i hiacynty. Od razu zrobiło się cieplej:)