2B w Muzeum Miasta Gdyni

Dzisiaj, kl 2b, pomimo deszczowej i chłodnej pogody, odwiedziła Muzeum Miasta Gdyni. Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt. "Fauna i flora w przyrodzie", oraz " Ryby naszego morza". Uczniowie wykonali też muszle z gliny plastycznej, które zabrali do domu, na pamiątkę. Wszystkim podobały się zajęcia.

Klasa 2B w Muzeum Miasta Gdyni.

Kółko plastyczne

Inspiracją dzisiejszych zajęć kółka plastycznego były 98 urodziny Gdyni, nasza nowa, morska szatnia w szkole, oraz prace konkursu plastycznego świetlicy.
Uczestnicy kółka wykazali się niezwykłymi pomysłami, wykonali 33 piękne prace z różnych materiałów. Każda jest inna i każda zachwyca.
Wystawa będzie dostepna już od jutra.
Monika Marat

Praca dziecka - różówa ośmiornica w wodzie.

„Zaczarowana zagroda”

Praca nad lekturą nie musi być nudna! Kolejny raz przekonali się o tym uczniowie klasy 2d, którzy omawiali lekturę pt. „Zaczarowana zagroda”. Dzieci poznały życie ludzi oraz zwierząt lodowej krainy - Antarktydy i wykonały wiele ciekawych zadań. Nie zabrakło też zaczarowanej zagrody i wesołej gromadki uroczych pingwinków😊

Prace dzieci - papierowe pingwiny w igloo.

27. 02. 2024 r.

„Anaruk chłopiec z Grenlandii”

Klasa 3d również omawiała lekturę „Anaruk chłopiec z Grenlandii” 🗻🦭 Na zakończenie powstały piękne portrety Anaruka, makieta, a wszystkie wiadomości o życiu Eskimosów były utrwalane podczas zajęć komputerowych i zapisywane w zeszytach lektur. Wszystkim ta lektura wyjątkowo się podobała 🙂

Prace dzieci - postać Anaruka chłopca z Grenlandii.

25. 02. 2024 r.

2c na zajęciach w Muzeum Miasta Gdyni i nie tylko

Zapraszamy do zwiedzenia z nami naszego pięknego miasta.
To był dzień pełen atrakcji 😃.

Dzieci w kamizelkach odblaskowych przed Muzeum Miasta Gdyni.

22. 02. 2024 r.

Klasy drugie w teatrze

Klasy drugie bardzo polubiły Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza i już drugi rok cyklicznie uczestniczą w spektaklach. Dziś w bardzo dobry nastrój wprawiło nas przedstawienie "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Zabawne przedstawienie z aktywnym udziałem dzieci, cudne stroje, muzyka, gra świateł podkręcającą emocje. Wszystkie przedstawienia były ciekawe, ale to było wyjątkowe i z dużą dawką humoru.
Dziękujemy Panu Jakubowi D. za to, że zaprasza nas na te wydarzenia.

Dzieci w teatrze.

21. 02. 2024 r.

Kółko plastyczne

Dwie sale pełne dzieci (44 uczestników), garnki pełne bazy mydlanej, stoły pełne kolorów, zapachów i ziół, atmosfera pełna ciekawości i radości.
To opis kółka plastycznego klas młodszych w naszej szkole.
EcoArt - Akademia Kreatywności - uwielbiamy spotkania z Wami! Dziękujemy!

Sala lekcyjna - dzieci robiące mydełka.

Galeria zdjęć cz. I >       Galeria zdjęć cz. II >

2A w Muzeum Miasta Gdyni

Dnia 20 stycznia klasa 2A wybrała się na wycieczkę do Muzeum Miasta Gdyni. Podczas tej wycieczki dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych dotyczących Morza Bałtyckiego. Były gry, zagadki i lepienie muszelek z gliny.
Wszystkim bardzo podobały się zajęcia. Z pewnością jeszcze odwiedźmy Muzeum. 🤗🌊🌞

Grupa dzieci przed Muzeum Miasta Gdyni.

3b w Teatrze Muzycznym

3b również obejrzała w Teatrze Muzycznym przedstawienie pt "Opowiesci zimowego wiatru" przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni. Uczniowie mogli podziwiać na scenie koleżanki z klasy. Brawo Sofia i Lea!
Była to uczta dla oczu i duszy.
Rewelacyjne stroje, charakteryzacja, tańce i piosenki.

"Sekrety zimowego wiatru"

"Sekrety zimowego wiatru" to magiczny i bajecznie kolorowy spektakl w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni, w którym na deskach Teatru Muzycznego wystąpiły uczennice klasy 2d: Nadia, Martyna i Julia. Dziękujemy za wspaniałe wrażenia i gratulujemy talentu i sukcesu👏❤️. Brawo!

Teatr Muzyczny w Gdyni - przedstawienie „Sekrety zimowego wiatru”.