Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Najmłodsi wiedzą jak szanować i akceptować siebie nawzajem.

17. 11. 2023 r.

Każdy jest inny, każdy wyjątkowy!

Lekcje o tolerancji w kl. 1d: dzieci wyśpiewały, "wyrapowały", wyrecytowały o tolerancji wszystko, co ważne 💪

Plansza - jasne tło, biały napis, tańczące dzieci.

Filmik 1 >     Filmik 2 >     Filmik 3 >

Międzynarodowy Dzień Tolerancji w I b

Plansza - jasne tło, bordowe napisy, dwa rysunki dzieci.

Z cyklu nasze lektury

W tym tygodniu klasa 2A omawiała lekturę pt "Dzieci Pana Astronoma". Podczas zajęć dzieci projektowały okładkę książki w programie Paint, rozwiązywały zagadki i rebusy dotyczące lektury oraz wykonały prace plastyczne🛸🚀☀️🌜⭐️☁️

Kolorowanka - ciemnoniebieskie tło, dziewczynka i chłopiec w kolorowych kostiumach astronautów.

Niezwykłe zajęcia w Bibliotece Cisowa

Klasy drugie miały przyjemność uczestniczyć w niezwykłych zajęciach w Bibliotece Cisowa. Dzieci były zachwycone od samego wejścia. Nowoczesna wypożyczalnia, strefa relaksu, klubowe miejsce spotkań, strefa dostępu do komputera oraz studio do nagrywania podcastów robią wrażenie! Na dzieci czekała pani Karolina, która w ciekawy sposób opowiedziała nam o bibliotece oraz o sposobie korzystania z niej. Dowiedzieliśmy się, że biblioteka posiada ogromny księgozbiór dla dzieci i dorosłych, audiobooki, a nawet gry planszowe. Ogromnym powodzeniem cieszyła się multimedialna niespodzianka - magiczny dywan do zabaw ruchowych i gier edukacyjnych.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia w tej magicznej bibliotece📚

Biblioteka - dzieci przy regałach z książkami.

Galeria zdjęć cz. I>         Galeria zdjęć cz. II>

Malarskie 🎨wspomnienia klasy 3d z wycieczki do Malborka 🏰

Prace dzieci - namalowany zamek w Malborku.

Klasy 3b, 3c i 3d w Malborku

14 listopada klasy 3b, 3c i 3d odwiedziły Malbork, a w nim największy ceglany zamek w Europie. Dzięki opowieściom przewodników poznaliśmy fragment naszej historii oraz zobaczyliśmy przedmioty z dawnych czasów. Uwieńczeniem wycieczki był pyszny obiad w restauracji. Wróciliśmy do domu z pięknymi pamiątkami, zadowoleni, syci i pełni wrażeń.

Trzecioklasiści na tle zamku w Malborku.

Kółko plastyczne

To jest opowieść o tym, jak dzieci z kółka plastycznego współpracowały i domki dla ptaszków powstały. Dzięki EcoArt - Akademia Kreatywności bez problemów umiejętność pracy z młotkiem opanowały, a i wiedzę o ptaszkach też opanowały!!!
Bardzo dziękujemy prowadzącym zajęcia, już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań 😍.

Dzieci trzymajace wykonane przez siebie domki dla ptaszków.

Galeria zdjęć cz. I >     Galeria zdjęć cz. II >     Galeria zdjęć cz. III >

Spotkanie z Akademią Artystyczną Art2You

Wspólne śledztwo w muzycznej bibliotece 🎶🔎.

Sala gimnastyczna - mężczyzna z akordeonem, mężczyzna ze skrzypcami, kłaniająca się kobieta.