I C w Wejherowskim Centrum Kultury - Filharmonia Kaszubska

Piękny, barwny spektakl pt. "Psiakość" mówiący o przyjaźni i odpowiedzialności.

Grupa pierwszoklasistów na tle przeszklonego budynku.

13. 11. 2023 r.

Koło MAŁY PRZYRODNIK

Na ostatnich zajęciach Koła MAŁY PRZYRODNIK zajmowaliśmy się stanami skupienia. Jak się okazało ciecz wcale nie musi być zawsze cieczą, a ciało stałe nie musi być ciągle ciałem stałym - czyli o tym jak to wygląda w przypadku cieczy nienutonowskiej 🙂🧫🧪💪

Sala lekcyjna - dzieci siedzące w ławkach.

13. 11. 2023 r.

105 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Wzruszającą uroczystość dla całej społeczności szkolnej przygotowały klasy 3.

Dzieci trzymajace biało-czerwone serca.

Galeria zdjęć >

Filmik 1 >     Filmik 2 >     Filmik 3 >     Filmik 4 >     Filmik 5 >     Filmik 6 >     Filmik 7 >

10. 11. 2023 r.

Zajęcia w Bibliotece Cisowa

Zabawy jesienne z kasztanami, kodowanie na macie.
Dziękujemy Pani Karolinie za wspaniałe zajęcia - dzieci z zerówki 😊

Dzieci siedzące na podłodze, pudełko z kasztanami.

08. 11. 2023 r.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes.plus”

Dzisiaj w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes.plus”. Do zadań przystąpiło 15 osób z klas trzecich i jedna osoba z klasy 2c. Większość uczestników to uczniowie uczęszczający na zajęcia kółka matematycznego. Teraz trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

08. 11. 2023 r.

Klasa 3a na placu zabaw

W jesienne dni dbamy o zdrowie i spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu.

Plac zabaw, dwóch chłopców na huśtawce.

07. 11. 2023 r.

Jesienne lampiony

Podczas dzisiejszych zajęć kółka plastycznego uczestnicy samodzielnie wykonywali jesienne lampiony.

Ciemne pomieszczenie, dzieci z zapalonymi lampionami.

07. 11. 2023 r.

Jesień gąbką malowana

🍁🍂Przez małych artystów z klasy 2d. 🍂🍁

Praca dziecka - niebieskie tło, drzewo z kolorowymi liściami, spadające kolorowe liście.

Po Dniu Dyni

Po dyniowej dekoracji zostały wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia, a jedna z dyń została zamieniona przez rodziców Leona w pyszne babeczki - bardzo dziękujemy.

Kółko MAŁY PRZYRODNIK

Ostatnie zajęcia kółka MAŁY PRZYRODNIK zamieniły się w niezwykłą hodowlę - kryształów. Niestety na efekt końcowy musimy jeszcze trochę poczekać, ale temat krystalizacji już za nami 🧪🧫