Wrażenia z wycieczki do Akwarium

Prace 3c.

24. 11. 2023 r.

Kółko Mały Przyrodnik

Na kółku Mały Przyrodnik ciąg dalszy mieszania, ugniatania i tworzenia kreatywnych figurek, czyli sami stworzyliśmy piasek kinetyczny, którym potem bawiliśmy się 🙂💪. Powstały bałwanki, misie, kwiatki, gwiazdki, a nawet latarnia morska.

24. 11. 2023 r.

IIIb i IIIc w Akwarium Gdyńskim

Byliśmy na wycieczce w Akwarium Gdyńskim na zajęciach pt. „Od Bałtyku do Atlantyku”.
Pracowaliśmy z mikroskopami obserwując budowę krewetki.
Zwiedzaliśmy ekspozycje Akwarium przedstawiająca florę i faunę Bałtyku.
Było bardzo ciekawie i interesująco.
Klasy IIIb i IIIc

Dzieci na tle dużego akwarium.

22. 11. 2023 r.

Pierwszy śnieg ❄️❄️

I radość w 3d 😍

Dzieci na śniegu z kulkami śniegowymi w dłoniach.

22. 11. 2023 r.

Kółko plastyczne

Monika Marat

Tablica z pracami dzieci - namalowane kolorowe misie.

21. 11. 2023 r.

Udział w konkursie

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zimowy miś" wzięły udział dwie uczennice z klasy 3c - Kaja i Zuzia O. Trzymamy kciuki za koleżanki.

21. 11. 2023 r.

W klasie Ib

Niedźwiedzie zapadły w sen zimowy, jeże przygotowały się do zimy, a wiewiórki nadal zbierają zapasy.

Pomysły Ic

Sowy... nocne ptaki...

W jesiennym nastroju

Praca plastyczna „Deszczem malowane”.

Rysunki dzieci - „Deszczem malowane”.