Zajęcia w IC z programem Paint

Ziemia naszą planetą

W poniedziałek 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, dlatego w tym tygodniu naszą uwagę skupiliśmy na tematach związanych z ochroną naszej planety.

Goście w bibliotece

W czwartek grupa uczniów z klasy 0 odwiedziła bibliotekę.

19. 04. 2024 r.

"Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców"

Uczniowie klas 0 i 1 naszej szkoły zawsze chętnie i licznie brali udział, w tym jedynym w swoim rodzaju konkursie. Mamy nadzieję, że w tym roku również tak będzie.
Prace do dnia 7 maja zbiera Monika Marat s.29c.

"Królowa Śniegu"

Klasy drugie na wzruszajacym przestawieniu "Królowa Śniegu" - Teatr Nowoczesny Kraków.

Sukces uczennicy

Uczennica klasy 2d Nadia Fryc zajęła II miejsce w kategorii klas I-IV w Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Kółko plastyczne

Na zakończenie tematyki o środkach transportu klasa 3a wykonała kolorowe samoloty.

Kolorowe samoloty

Kolorowe, wiosenne i ćwierkające prace.

Toaleta to nie śmietnik

Dziś uczniowie klasy 5c na przerwie stworzyli makietę, mająca na celu uświadomienie swoim szkolnym kolegom i koleżankom - czego nie powinno się wyrzucać do WC.

Informacja dla rodziców

Wszystkim rodzicom dzieci kandydujących do oddziału przedszkolnego przypominamy o obowiązku składania potwierdzenia woli przez platformę Vulcan lub papierowo w sekretariacie szkoły. Potwierdzenia woli należy składać w dniach 22-27.05.2024. Brak takiego potwierdzenia skutkuje usunięciem kandydata z list dzieci przyjętych.