Ruch to zdrowie

W tym tygodniu w świetlicy dominowało hasło "Ruch to zdrowie".

12. 04. 2024 r.

Czytelniczka miesiąca

W marcu czytelniczką miesiąca w naszej szkole została Melania z Ia.

21. 03. 2024 r.

Ekologiczny przemarsz, happening "Czysta woda"

W dniu 11 kwietnia uczniowie klasy 5b, 5c i 6c brali udział w ekologicznym happeningu pt. "Na tropie czystej wody".

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Geograficzny MATGEO

W dniu dzisiejszym uczennice klasy 5c: Julia Bemke, Pola Gustke i Amelia Królik dzielnie i wytrwale zmagały się z zadaniami ostatniego, finałowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Geograficznego MATGEO.

Eko projektowanie

Na lekcjach techniki uczniowie klas 5 i 6 tworzyli z płyt CD niesamowite stwory żyjące w środowisku wodnym.

11. 04. 2024 r.

Zaszczyt i wyróżnienie dla uczennicy naszej szkoły

W dniu 09 kwietnia uczennica klasy 5C Pola Nowak godnie repezentowała naszą szkołę, biorąc udział w eskorcie reprezentacji Polski kobiet w meczu Polska - Austria na stadionie miejskim w Gdyni.

Pola Nadziei na Pomorzu

Kampania ta ma przypomnieć o ludziach nieuleczalnie chorych. W ramach tej akcji 16 kwietnia nasi Wolontariusze podczas przerw będą zbierać pieniążki do puszki.
Tego dnia zachęcamy uczniów do włączenia się do akcji poprzez żółty element ubioru oraz wspomożenie szczytnego celu symboliczną złotówką.
Również zapraszamy wszystkich do wspólnego zdjęcia o godz.12:50 przy strefie relaksu.
Zebrane środki będą przekazane do Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni.

Kredowe grafiki

Uczniowie klasy I b wykorzystali piękną pogodę na wykonanie kredowych grafik inspirowanych lekturą "Nie płacz koziołku".

Wiosenne prace 3c

Dzisiaj budki lęgowe.

"Brzechwolandia"

Klasy pierwsze na przedstawieniu.