Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Geografii

Ogromne gratulacje dla uczniów Naszej szkoły, którzy zajęli wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Geografii "Olipmus".

20. 03. 2024 r.

Warsztaty z zabezpieczeń polskich banknotów

Uczniowie z 1 klasy ZSAE - Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni wraz ze swoimi nauczycielami przeprowadzili z uczniami klas siódmych dwugodzinne warsztaty z zabezpieczeń polskich banknotów.

20. 03. 2024 r.

IIIB i IIIC w AirSpace

Wspólna, trochę szalona zabawa klasy III b i III c w AirSpace.

Kółko plastyczne

Kółko plastyczne prezentuje: wielkanocne dekoracje.

XIII Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu

23 marca (sobota) w naszej szkole odbędzie XIII Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu.

Specjalny informator dla ósmoklasistów

Przed nami ważny czas dla gdyńskich ósmoklasistów, przed którymi ważne decyzje, dotyczące wyboru szkoły średniej. Pomoże im w tym informator, który jest kompendium wiedzy o ofercie edukacyjnej gdyńskich placówek oświatowych. W publikacji można znaleźć charakterystykę poszczególnych szkół ponadpodstawowych, opisy oddziałów i pozalekcyjnych aktywności.

Koło MAŁY PRZYRODNIK

Z przyjemnością informuje, że obie grupy Koła MAŁY PRZYRODNIK zakończyły pomyślnie udział w Ogólnopolski projekcie "Luźne lekcje z Naukowcami".

18. 03. 2024 r.

Makieta eko osiedla z błękitno-zieloną infrastrukturą

Dziś na holu głównym naszej szkoły została stworzona mega makieta eko osiedla z błękitno-zieloną infrastrukturą.

Trzymaj Formę - 5c

W ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Trzymaj Formę uczniowie klasy 5c na zajęciach wychowawczych zgłębiali wiedzę dotyczącą m.in. praw konsumenta.

Finał Fabryki Pisanek

Drodzy miłośnicy i sympatycy naszej szkoły. Z radoscią informujemy, że nasza szkoła, po raz kolejny dostała się do finału Fabryki Pisanek i dnia 22.03 dzielna ekipa pod opieką Pani Anety Brzozowicz Sykuła zamieni wielkie jajo w kawałeczek Gdyni - ponieważ taki jest w tym roku temat pisanek. Wydarzenie jak co roku bedzie wspomagać i fotografować Pani Monika Marat.
Bardzo prosimy zarezerwować sobie rodzinny czas dnia 23 i 24 marca (sobota i niedziela) na wizytę w Centrum Riviera w celu zagłosowania na pisankę.

Dni otwarte

Dziś w murach naszej pięknej szkoły, gościliśmy przyszłych uczniów klas 0 oraz 1 wraz z rodzicami.
W promocji szkoły nauczycielom pomagali najmłodsi uczniowie z klasy 1d, starsi uczniowie z klasy 6a, 6c, 7a, 7b, 8a i 8b oraz członkowie samorządu szkolnego. Witali gości, oprowadzali, pokazywali ćwiczenia, zachęcali do wspólnej zabawy, pokazali jak w naszej szkole jest fajnie 😍.

Galeria zdjęć cz. I>       Galeria zdjęć cz. II >

16. 03. 2024 r.