Drzewka, przebiśniegi, biedronki czyli wiosna na całego

Ten tydzień upłynął nam w wiosennej atmosferze.

Ruch i zdrowa dieta

Już najmłodsi wiedzą że ruch i zdrowa dieta to recepta na sukces!.

Sukces uczennicy

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 5c Julii Bemke, której praca została doceniona przez jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tajemniczy ogród - owady".

Sukces w MATGEO

W dniu 14 marca odbył się kolejny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Geograficznego dla uczniów klas V MATGEO.

Spotkanie z prezydentem Bartoszem Bartoszewiczem

14 marca Samorząd Szkolny spotkał się z prezydentem Bartoszem Bartoszewiczem.

Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców

Rada Rodziców zaprasza całą społeczność szkolną na Kiermasz Wielkanocny Rady Rodziców, który odbędzie się już niedługo, w poniedziałek 25 marca, w godzinach 10-15.

W parku dmuchańców

3a, 3d i wspaniały czas spędzony na zabawie w parku dmuchańców AirSpace.

14. 03. 2024 r.

Poszukiwanie oznak wiosny

2c spędziła ostatnio czas na poszukiwaniu oznak wiosny, wiosennych zajęciach plastycznych i muzyczno - komputerowych.

14. 03. 2024 r.