Wszystkich rodziców wraz z dziećmi zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły.

Plakat: żółto - niebieskie tło, białe i ciemnoniebieskie napisy, grafika: dziewczynka, chłopiec, tarcza szkolna.

Wyjście integracyjne

Klasy 1 na wyjściu integracyjnym do kina na seans filmowy: Pies i kot.

Pachnące hiacyntami kółko plastyczne

Zdrowe odżywianie

Podczas ostatnich zajęć klasa 2A rozmawiała na temat zdrowego odżywiania się.

Sukces ucznia

Filip K. z klasy 3a zajął 2 miejsce w kategorii floretu w trójmiejskich zawodach Nowoczesnej Szermierki Klasycznej.

1,5% podatku na rzecz naszych szkolnych dzieci

Rada Rodziców, zawarła porozumienie z fundacją ave.pl i przystąpiła do programu „Przekaż swój 1,5% podatku na działalność swojej szkoły”.

10. 03. 2024 r.

Sukces uczennic

Dnia 9 marca odbyły się zawody International Cheerleading Championship w Krakowie Grand Prix Polski.

10. 03. 2024 r.

Konkurs Fotograficzny "Wdech...wydech... Zielone płuca mojej okolicy"

Konkurs jest skierowany do uczniów klasy IV – VIII szkół podstawowych.

Rok 2024 rokiem Małej Ekonomii

Realizując jeden z priorytetów MEN na ten rok szkolny "Rok 2024 rokiem Malej Ekonomii" na lekcjach uczniowie klas 6 i 7 ucząc się o geografii ludności korzystali z najnowszych międzynarodowych danych statystycznych wormodeters, aktualizujących się w czasie rzeczywistym.

09. 03. 2024 r.

Pachnący, wiosenny wystrój szkolnych korytarzy

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na nadejście wiosny.
Zwracamy się z prośbą do wszyskich chętnych uczniów klas 4-8 i ich rodziców o wsparcie naszej akcji "Pachnąco i wiosennie". Wzorem ubiegłego roku chcielibyśmy przyozdobić parapety szkolnych korytarzy wiosennymi kwiatami: hiacyntami, żonkilami itp.
Wszyscy chętni mogą prznosić kwiatki doniczkowe do pani A. Gerber i E. Mejer do dnia 20 marca.
Prosimy o podpisanie na karteczce imienia, nazwiska oraz klasy darczyńcy. Ceramiczne osłonki zostaną wzrócone właścicielom.
Za zaangażowanie uczniowie otrzymają pochwaly wpisane do dziennika elektroniczego.
Z góry dziękujemy.

09. 03. 2024 r.

Wyniki V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Geograficznego "MATGEO" dla uczniów klas V

Serdeczne gratulacje dla uczennic klasy 5C, które przeszły do kolejnego etapu V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Geograficznego "MATGEO".

08. 03. 2024 r.