Wyjście do kina

Dnia 5 grudnia klasy 2a i 2b wybrały się do Multikina na film pt "Świąteczna Niespodzianka".

Sukces uczennicy

Ogłoszono wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Zimowy Miś". Nasza Zuzia z 3c zajęła pierwsze miejsce. Ogromne gratulacje!!!

Kółko plastyczne

Zimowe pejzaże 3D WENA - świat nauki i zabawy.

Mikołajki w 5a

Z okazji Mikołajek w dniu dzisiejszym kl. 5a wyszła do pizzerii "Serio".

Lapbook "Oto jest Kasia"

Klasa 2d omawiała bardzo pouczającą lekturę Miry Jaworczakowej "Oto jest Kasia".

Niespodzianka mikołajkowa

Klasa 2c serdecznie dziękuje mamie Kornelii - Pani Milenie za niespodziankę mikołajkową.

05. 12. 2023 r.

II turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa pomorskiego

W dniu 3. 12.zawodniczki naszej szkoły rozegrały II turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa pomorskiego.

Rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs Symbole Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Niemiec rozstrzygnięty.

05. 12. 2023 r.

Konkurs kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce zimowej

Zapraszamy dzieci z klas 0 - III uczęszczające do świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w Konkursie kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce zimowej.

04. 12. 2023 r.

Mikołajki z Radą Rodziców

Rada Rodziców informuje, że w najbliższym czasie, Mikołaj współpracujący z Radą Rodziców, jeżeli tylko uda mu się dotrzeć do naszej szkoły na czas, planuje z drobnym prezencikiem dotrzeć do każdego dziecka, małego i dużego w naszej szkole :-).

04. 12. 2023 r.